Для бажаючих навчатися за професією водій в м.Кременці.

Термін навчання:

- Водії мототранспортних засобів категорії "А1" - 2 місяці;

- Водії мототранспортних засобів категорії "А" - 2 місяці;

- Водії автотранспортних засобів категорії "В" - 2 місяці;

- Водії автотранспортних засобів категорії "С" - 3,5 місяці;

- Водії автотранспортних засобів категорії "D" - 3 місяці;

- Водії автотранспортних засобів категорії "СЕ" - 3 місяці;

Теоретичний курс

Для проведення навчального процесу використовують Державний стандарт, навчальні плани і програми, які  затверджені   управлінням  Державтоінспекції в Тернопільській області.


Теоретичний курс включає вузькоспеціалізовані предмети, а саме:

—„Правила дорожнього руху”

—„Основи безпеки руху”

—„Надання першої медичної допомоги”

—„Законодавчі та інші нормативні акти, що діють у сфері дорожнього руху”

—„Загальна будова і експлуатація транспортних засобів”.

В процесі навчання використовуються як традиційні так і новітні освітні засоби: мультимедійні комп'ютерні програми, тести, інтерактивні тренажери, симулятори з використанням електронних проекторів та інтерактивної дошки. Навчальний процес завершується випускними іспитами і видачею свідоцтва державного зразка. Після складання іспитів в комбінаті слухачі курсів переходять до складання іспитів в МРЕВ. Для підготовки до здачі іспитів в МРЕВ, в наших класах встановлені спеціальні комп’ютерні системи з екзаменаційними білетами з правил дорожнього руху.


Практичний курс

Одним із основних компонентів успішного швидкого навчання керуванню автомобілем є наявність таких умов як досвідчений висококваліфікований інструктор водіння та якісний транспортний засіб. Наші інструктори мають великий досвід роботи, котрий допоможе Вам здобути навики водіння та вдосконалити їх до першокласних. Однією з основних переваг є гнучкий підхід до підбору необхідної кількості занять з водіння. Також індивідуально можна вибирати час занять, що задовольнить кожного курсанта.

Варто пам’ятати, що для того, щоб адекватно оцінювати отримані знання та навички, весь учбовий процес контролюється внутрішніми іспитами та контрольними перевірками!

За необхідності, кількість уроків водіння можливо, навпаки, збільшити понаднормово. Це залежить від кожного конкретного випадку.

Внутрішній іспит з водіння складається з набору стандартних вправ. Лише ті, хто його склав, можуть бути допущені до іспиту в МРЕВ. Ті, хто не складає його, продовжують навчання до отримання необхідного рівня знань та практичних навичок для успішної здачі іспиту.