Головна » 2009 » Травень » 27 » Конгрес садівників, виноградарів і виноробів України
15:41
Конгрес садівників, виноградарів і виноробів України
28 – 29 травня 2009 року в Білгород – Дністровському районі Одеської області відбудеться Конгрес садівників, виноградарів і виноробів України «Перспективи розвитку садівництва, виноградарства і виноробства України в умовах СОТ та ЗВТ».

Учасники конгресу 28 травня працюватимуть у двох секціях: виноградне розсадництво, виноградарство та виноробство і плодове розсадництво та садівництво. 

29 травня о 9.00 розпочнеться пленарне засідання форуму. Передбачається, що його проведе міністр аграрної політики України Юрій Мельник.

Впродовж двох днів спеціалісти обговорять питання особливостей ведення виноградарства, виноробства та виноградного розсадництва у країнах-членах СОТ, стратегію і напрямки розвитку галузей садівництва, виноградарства та виноробства в Україні, наукове забезпечення й удосконалення організаційного і економічного механізму розвитку вітчизняного виноградарсько-виноробного комплексу. Серед числених проблем, шляхи рішення яких шукатимуть фахівці галузей садівництва, виноградарства і виноробства, і перспективи розвитку коньячного виробництва України, шляхи підвищення конкурентоспроможності вітчизняних вин і шампанського, наукове забезпечення розвитку зрошуваного садівництва у південному регіоні України, вирощування садивного матеріалу на безвірусній основі, підготовка фахівців для садівничої галузі в системі аграрної освіти та багато інших.

Разом зі всіма учасниками на конгресі працюватиме заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник, який в Мінагрополітики опікується галузями землеробства.

  Прес-служба МінАП

Переглядів: 754 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0