Головна » 2009 » Червень » 2 » 77-а Генеральна сесія МЕБ
11:22
77-а Генеральна сесія МЕБ
Українська делегація на чолі з першим заступником міністра аграрної політики України Юрієм Лузаном 24-29 травня взяла участь у роботі 77-ї Генеральної сесії Міжнародного комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), що проходила у м. Париж (Франція). 

Під час роботи 77–ї Генеральної сесії МЕБ Юрій Лузан і голова Державного комітету - Головний державний інспектор ветеринарної медицини України Петро Вербицький провели зустрічі з президентом МЕБ д-ром Баррі Оннілом, генеральним директором МЕБ Бернардом Валлом і представниками країн-членів Міжнародного комітету МЕБ.

Учасники сесії заслухали доповіді комітетів МЕБ: Регіональних комітетів, Наукового комітету із захворювань тварин, Комітету стандартів здоров’я тварин і Комітету біологічних стандартів.

Під час засідань обговорені нові міжнародні стандарти, що застосовуються для запобігання і контролю захворювань тварин, а також для міжнародного обміну тваринами та продуктами тваринного походження; питання впливу кліматичних змін та змін у навколишньому середовищі на захворювання тварин, що виникають і знову з’являються.

  Прес-служба МінАП

Переглядів: 678 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0