Головна » 2009 » Червень » 03
Засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки з питань роботи керівників навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти

  29 травня 2009 року відбулося засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки з питань роботи керівників навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти

На наступний термін переукладені контракти з директорами професійно-технічних навчальних закладів:
Євсюков Павло Вікторович – Бучанський навчальний центр № 85 ;
Гордієнко Михайло Григорович – Білоцерківський навчальний центр № 35;
Матюшенкова Олена Петрівна – Свердловський професійний будівельний ліцей;
Марценюк Петро Аксентійович – ДПТНЗ “Краснолуцький професійний ліцей”;
Кузьмінов Юрій Кіндратович – Сєвєродонецьке вище професійне училище;
Макєєва Наталія Миколаївна – Луганське вище професійне училище сфери послуг;
Рєзник Микола Миколайович - Новосвітлівський професійний аграрний ліцей;
Колесніков Віталій Іванович – Щ ... Читати далі »
Просмотров: 950 | Дата: 03.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Делегація українських фахівців на чолі з заступником міністра аграрної політики України Ярославом Гадзало відвідала м. Берлін для вивчення досвіду Федеративної Республіки Німеччина в галузі використання альтернативних видів палива. 

Під час візиту відбулися зустрічі з представниками Федерального Міністерства захисту прав споживачів, продовольства та сільського господарства ФРН, науковцями та представниками підприємств з виробництва й використання біопалива. Фахівці обговорили питання ситуації на ринку біопалива, можливості започаткування і фінансування спільних проектів біоенергетики та залучення інвестицій для розвитку виробництва біопалива в Україні.

Делегація Мінагрополітики України відвідала нафтоперегінний завод та підприємства з виробництва і використання біопалива, ознайомилася з досвідом ФРН у започаткуванні та підтримці проектів з виробництва і використання біогазу, біодізелю та біопаливного етанолу.

  Прес-служба МінАП

Просмотров: 653 | Дата: 03.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0