Головна » 2009 » Червень » 3 » Засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки
11:03
Засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки
Засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки з питань роботи керівників навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти

  29 травня 2009 року відбулося засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки з питань роботи керівників навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти

На наступний термін переукладені контракти з директорами професійно-технічних навчальних закладів:
Євсюков Павло Вікторович – Бучанський навчальний центр № 85 ;
Гордієнко Михайло Григорович – Білоцерківський навчальний центр № 35;
Матюшенкова Олена Петрівна – Свердловський професійний будівельний ліцей;
Марценюк Петро Аксентійович – ДПТНЗ “Краснолуцький професійний ліцей”;
Кузьмінов Юрій Кіндратович – Сєвєродонецьке вище професійне училище;
Макєєва Наталія Миколаївна – Луганське вище професійне училище сфери послуг;
Рєзник Микола Миколайович - Новосвітлівський професійний аграрний ліцей;
Колесніков Віталій Іванович – Щастинський професійний ліцей;
Харьковський Володимир Андрійович – Сєвєродонецький професійний ліцей;
Коновальчук Володимир Петрович – ДПТНЗ „Суходільський гірничий професійний ліцей”;
Дідоха Зіновій Георгійович – Новоайдарський професійний аграрний ліцей Луганської області;
Піпа Володимир Никифорович – Брянківський професійний ліцей;
Пивовар Микола Петрович – Свердловський професійний гірничий ліцей;
Отрішко Володимир Петрович – Комісарівське професійне училище-агрофірма;
Гречишкін Борис Якович – Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей;
Солоцких Валерій Миколайович – Антрацитівський професійний ліцей автомобільного транспорту;
Морозов Анатолій Миколайович – Біловодській професійний аграрний ліцей;
Казаков Михайло Васильович – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей;
Кіященко Тетяна Робертівна – Золотівський професійний ліцей;
Щуров Володимир Еріольдович – Первомайський професійний гірничий ліцей ім. О.І.Бахмутського;
Ліщішин Микола Володимирович – Вище професійне училище №92 м. Сєвєродонецька;
Бондарев Олексій Іванович –Луганський професійний аграрний ліцей;
Сокирко Микола Якович – Сєвєродонецький професійний хіміко-технологічний ліцей Луганської області;
Стиранець Володимир Іванович – Сіверський професійний ліцей;
Семенова Вікторія Едуардівна – Єнакіївський професійний ліцей;
Натеса Микола Григорович – Горлівський професійний ліцей будівельної механізації;
Бондаренко Олександр Вікторович – Краматорський професійний торгово-кулінарний ліцей;
Кіщенко Олександр Альбертович – Ясинуватський професійний будівельний ліцей;
Мамчур Борис Петрович – Горлівське вище професійне училище;
Болтенко Олександр Іванович – ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»;
Сисенко Анатолій Михайлович – Амвросіївський професійний ліцей;
Малтабар Микола Георгійович – Великоновосілківський професійний ліцей;
Соловйов Микола Михайлович – Донецьке вище професійне гірниче училище;
Медведєв Юрій Григорович – Горлівський професійний гірничий ліцей;
Земцов Сергій Федорович – Костянтинівський професійний ліцей;
Червенков Сергій Миколайович – Донецький професійний ліцей автосервісу;
Бабешко Олексій Анатолійович – Олександрівський професійний аграрний ліцей;
Хасанов Анвар Нургалійович – Макіївський професійний ліцей комунального господарства та побуту;
Алексютін Юрій Панасович – Макіївський професійний металургійний ліцей ;
Шушко Олександр Миколайович – Димитровський професійний гірничий ліцей;
Бєлова Марина Анатоліївна – Донецький професійний ліцей;
Тимченко Павло Петрович – Слов’янський професійний художній ліцей;
Купріков Михайло Григорович – Краматорське вище професійне училище;
Волошина Олександра Іванівна – Торезький професійний ліцей;
Резніченко Лідія Василівна – Селидівський професійний ліцей;
Петренко Валерій Якович – Ясинуватський професійний ліцей залізничного транспорту;
Степакін Валерій Павлович – Старобешівський професійний аграрний ліцей імені двічі Героя Соціалістичної Праці П.М. Ангеліної;
Ханжин Леонід Семенович – Красноармійський професійний ліцей;
Бричак Віктор Васильович – Соледарський професійний ліцей;
Пефті Віталій Володимирович – Гранітненський професійний ліцей;
Черепанцева Олександра Єгорівна – Донецький професійний ліцей сфери послуг;
Моргунов Валерій Анатолійович – Дружківський професійний ліцей;
Зоріна Марія Іванівна – Маріупольський професійний ліцей сфери послуг і торгівлі;

Переглядів: 922 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0