Головна » 2009 » Червень » 15
У зв’язку з підвищенням температури повітря до + 30 - 35 градусів за Цельсієм значно знизилася несуча спроможність автомобільних доріг. Унаслідок цього рух вантажних транспортних засобів (особливо великовагових) призводить до руйнування їх покриття, утворення на них ямковості, колійності, осідань тощо.
З метою збереження автомобільних доріг, на підставі вимог Закону України "Про дорожній рух", Державною службою автомобільних доріг та Департаментом Державтоінспекції МВС прийнято спільне рішення щодо введення з 12 червня цього року режиму обмеження на рух автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів загальною вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон. Час дії обмежень протягом доби буде встановлено в залежності від районування території України.
За погодженням з органами виконавчої влади буде визначено ділянки доріг, на яких будуть введені зазначені обмеження, та майданчики для відстою транспортних засобів. На вказаних ділянках дорі ... Читати далі »
Просмотров: 684 | Дата: 15.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

15-16 червня в Україні з візитом перебуватиме європейська делегація на чолі з пані Маріанн Фішер Боель – Комісаром ЄК з питань сільського господартсва та розвитку сільської місцевості.

У вівторок, 16 червня, представники європейської делегації разом зі своїми українськими колегами оглянуть сільськогосподарські угіддя та тваринницькі комплекси ВАТ «Терезине» (Київська область, Білоцерківський р-н), ознайомляться з роботою ЗАТ «НВФ «Урожай» та промисловими потужностями ЗАТ «Миронівська птахофабрика» (Черкаська область, м. Канів), відвідають цехи м'ясопереробного заводу «Легко» і побувають у ТОВ «Дан-Фарм Україна» (Київська область, Кагарлицький р-н), поспілкуються з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

В рамках візиту заплановано зустрічі пані Фішер Боель з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко та міністром аграрної політики України Юрієм Мельником.

За підсумками переговорів 15 червня 2009 року о 17.30 в Мінагрополітики (м. Київ, вул. Хрещатик, 24, 4 поверх) розп ... Читати далі »

Просмотров: 696 | Дата: 15.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0