Головна » 2009 » Червень » 15 » Про обмеження руху на автомобільних дорогах у зв’язку з підвищеною температурою повітря
09:45
Про обмеження руху на автомобільних дорогах у зв’язку з підвищеною температурою повітря
У зв’язку з підвищенням температури повітря до + 30 - 35 градусів за Цельсієм значно знизилася несуча спроможність автомобільних доріг. Унаслідок цього рух вантажних транспортних засобів (особливо великовагових) призводить до руйнування їх покриття, утворення на них ямковості, колійності, осідань тощо.
З метою збереження автомобільних доріг, на підставі вимог Закону України "Про дорожній рух", Державною службою автомобільних доріг та Департаментом Державтоінспекції МВС прийнято спільне рішення щодо введення з 12 червня цього року режиму обмеження на рух автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів загальною вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон. Час дії обмежень протягом доби буде встановлено в залежності від районування території України.
За погодженням з органами виконавчої влади буде визначено ділянки доріг, на яких будуть введені зазначені обмеження, та майданчики для відстою транспортних засобів. На вказаних ділянках доріг будуть встановлені відповідні дорожні знаки та інформаційні щити. Про введення обмежень учасники дорожнього руху додатково будуть інформуватися через засоби масової інформації.

12 червня 2009 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

Переглядів: 651 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0