Головна » 2009 » Червень » 18 » Свято професійно-технічної освіти Закарпаття
09:32
Свято професійно-технічної освіти Закарпаття
Вже другий рік поспіль професійно-технічна освіта Закарпаття звітує про свої досягнення. Минулого року на фестивалі підводили підсумки методичної роботи педагогів. Цьогоріч фестиваль переріс в обласний ярмарок творчості педагогічних працівників та учнів, які презентували не лише методичні напрацювання, а й вироби, виготовлені у майстернях та гуртках технічної творчості.

У 20-ти державних навчальних закладах професійно-технічної освіти Закарпатської області (4 вищі професійні училища, 14 професійних ліцеїв та 2 професійно-технічних училища державної форми власності, де навчається понад 8 тис. учнів) сьогодні працює понад 1200 викладачів та майстрів виробничого навчання, які здатний успішні готувати майбутню робітничу зміну, надавати міцні знання та практичні професійні навички. Серед них багато творчих, ініціативних педагогів, які не лише впроваджують новітні педагогічні технології у навчально-виробничий процес, а й створюють власні новації. Підтвердженням цього і став обласний ярмарок творчості педагогічних працівників та учнів професійно-технічних навчальних закладів Закарпаття, що проходив 11-12 червня 2009 року на базі Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича, на якому вони демонстрували свої здобутки і досягнення за навчальний рік.

На ярмарок було представлено 48 портфоліо, 14 інноваційних проектів, 21 навчальний посібник, 5 навчальних фільмів з професійно-технічної підготовки, 23 електронних презентацій, 34 учнівські творчі роботи, цікаві вироби, виготовлені у гуртках технічної творчості тощо.

Із надбаннями педагогів знайомилися представники Мукачівської міської ради, центрів зайнятості, роботодавців, на замовлення яких ведеться підготовка робітничих кадрів у ПТНЗ області.

Журі ярмарку визначило 8 номінацій із різних напрямків діяльності ПТНЗ за 2008/2009 навчальний рік. Кращі в номінаціях нагороджені дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації, подяками НМЦ ПТО у Закарпатській області та цінними подарунками від роботодавців, керівників ПТНЗ. На урочистому концерті учасників та гостей привітали колективи художньої самодіяльності навчальних закладів.

Ярмарок засвідчив, що професійно-технічна освіта Закарпаття багата на творчу молодь та високопрофесійних педагогів, здатних забезпечити якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів.
Переглядів: 706 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0