Головна » 2009 » Червень » 19
Українська делегація на чолі з заступником міністра аграрної політики України Сергієм Мельником взяла участь у щорічній зустрічі країн-членів Насіннєвих схем Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), що відбулася у м. Париж (Франція).

Учасники зустрічі розглянули питання щодо приєднання України до Насіннєвих схем ОЕСР. Голова української делегації Сергій Мельник виступив з презентацією, в якій висвітлив стан та перспективи розвитку сектора насінництва нашої країни, після чого експерти ОЕСР оприлюднили звіт за результатами оціночної місії на Україну.

За результатами обговорення та враховуючи попередні схвальні висновки експертів ОЕСР, було рекомендовано прийняти Україну до Насіннєвих схем ОЕСР за умови виконання нею всіх необхідних технічних вимог. Серед країн, що підтримали Україну, в першу чергу треба відзначити Францію, США, Євросоюз, країни Прибалтики, Польщу та Молдову.

Відповідно до діючої процедури, заявка нашої держави буде передана на затвердження ... Читати далі »

Просмотров: 710 | Дата: 19.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Фахівці аграрного сектора зберуться 19 червня 2009 року на базі ДПДГ «Асканійське» (с.Тавричанка Каховського району Херсонської області) на нараду з питань підготовки агропромислового комплексу до збирання ранніх зернових культур з урахуванням особливостей поточного року, яку проведе міністр аграрної політики України Юрій Мельник.

В рамках практичної частини учасники наради ознайомляться з дослідним полем посівів зернових, зернобобових і технічних агрокультур, із зернозбиральним комплексом і заводом по доробці насіннєвого матеріалу, з організацією заготівлі кормів (сінажу) і випасу тварин племзаводу господарства.

Пленарна частина наради буде дуже насиченою.

Із станом та перспективами розвитку АПК Херсонської області учасників засідання ознайомить голова Херсонської обласної державної адміністрації Борис Сіленков. Заступник міністра аграрної політики України Сергій Мельник доповість про стан готовності АПК України до збирання ранніх зернових культур.

З інформацією щодо ф ... Читати далі »

Просмотров: 732 | Дата: 19.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0