Головна » 2009 » Червень » 19 » Українські аграрії готуються до збирання ранніх зернових культур
10:23
Українські аграрії готуються до збирання ранніх зернових культур
Фахівці аграрного сектора зберуться 19 червня 2009 року на базі ДПДГ «Асканійське» (с.Тавричанка Каховського району Херсонської області) на нараду з питань підготовки агропромислового комплексу до збирання ранніх зернових культур з урахуванням особливостей поточного року, яку проведе міністр аграрної політики України Юрій Мельник.

В рамках практичної частини учасники наради ознайомляться з дослідним полем посівів зернових, зернобобових і технічних агрокультур, із зернозбиральним комплексом і заводом по доробці насіннєвого матеріалу, з організацією заготівлі кормів (сінажу) і випасу тварин племзаводу господарства.

Пленарна частина наради буде дуже насиченою.

Із станом та перспективами розвитку АПК Херсонської області учасників засідання ознайомить голова Херсонської обласної державної адміністрації Борис Сіленков. Заступник міністра аграрної політики України Сергій Мельник доповість про стан готовності АПК України до збирання ранніх зернових культур.

З інформацією щодо фінансово-кредитного забезпечення АПК виступить заступник міністра аграрної політики України Борис Супіханов, а з ситуацією на ринку зерна - внутрішніми та зовнішніми тенденціями, кон’юнктурою, ціновою політикою - присутніх ознайомить заступник міністра аграрної політики України Віктор Бойко.

Учасники засідання обговорять також питання особливості збирання ранніх зернових культур з урахуванням умов поточного року.

До участі у засіданні запрошені представники Кабінету Міністрів і Верховної Ради України, міністр аграрної політики АР Крим, заступник голови Ради міністрів АР Крим, заступники голів облдержадміністрацій, начальники головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій, керівники департаментів і відповідних служб Мінагрополітики та УААН, регіональних центрів наукового забезпечення АПВ УААН, Держводгоспу, НАК «Украгролізинг», Аграрного фонду, ДАК «Хліб України», Української зернової асоціації, Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств, Асоціації фермерів та приватних землевласників України, базових господарств.

Додаткова інформація та акредитація журналістів за тел.: 8 067 967 08 94,

Прес-служба Мінагрополітики

Переглядів: 694 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0