Головна » 2009 » Червень » 19 » Щорічна зустріч країн-членів Насіннєвих схем ОЕСР
10:24
Щорічна зустріч країн-членів Насіннєвих схем ОЕСР
Українська делегація на чолі з заступником міністра аграрної політики України Сергієм Мельником взяла участь у щорічній зустрічі країн-членів Насіннєвих схем Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), що відбулася у м. Париж (Франція).

Учасники зустрічі розглянули питання щодо приєднання України до Насіннєвих схем ОЕСР. Голова української делегації Сергій Мельник виступив з презентацією, в якій висвітлив стан та перспективи розвитку сектора насінництва нашої країни, після чого експерти ОЕСР оприлюднили звіт за результатами оціночної місії на Україну.

За результатами обговорення та враховуючи попередні схвальні висновки експертів ОЕСР, було рекомендовано прийняти Україну до Насіннєвих схем ОЕСР за умови виконання нею всіх необхідних технічних вимог. Серед країн, що підтримали Україну, в першу чергу треба відзначити Францію, США, Євросоюз, країни Прибалтики, Польщу та Молдову.

Відповідно до діючої процедури, заявка нашої держави буде передана на затвердження Комітету з питань сільського господарства до кінця 2009 року. Окрім того, у 2010 році в Україну буде організовано візит контрольної місії з метою перевірки дотримання вимог ОЕСР.

Представники країн-членів Насіннєвих схем ОЕСР також обговорили Стратегічний план і план дій Насіннєвих схем ОЕСР, заслухали звітну інформацію щодо діяльності Секретаріату організації та бюджетних питань, взяли участь у обговоренні ряду інших робочих питань, таких як перегляд методичних рекомендацій щодо перевірки насіння, оновлення бази даних по насінню, вага та пост-контроль насіння, використання синонімів у назвах видів рослин/насіння, сертифікація гібридів та інших.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 673 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0