Головна » 2009 » Червень » 23 » VII Міжнародна конференція із самовідновлювального землеробства
07:20
VII Міжнародна конференція із самовідновлювального землеробства
З 23 по 26 червня на базі модельного агрокультурного підприємства «Агро-Союз» (с.Майське Синельниківського району Дніпропетровської області) проходитиме VII Міжнародна конференція із самовідновлювального землеробства на основі системного підходу.

Представники Мінагрополітики, вчені аграрних учбових та науково-дослідницьких закладів та фахівці-практики з різних країн зберуться, щоб обговорити, обмінятися досвідом та напрацювати стратегію спільних дій, що дозволять вивести питання масштабного впровадження ресурсозберігаючих технологій на державний рівень, забезпечити якісно новий етап розвитку аграрної галузі, підвищити конкурентноздатність українського АПК.

Практичним досвідом застосування нульового обробітку ґрунту поділяться експерти з Канади, Німеччини, Китаю, США, Нової Зеландії. Учасники конференції обговорять питання впровадження прямого посіву, управління ґрунтами, сівозміною та пожнивними залишками.

В рамках конференції відбудуться виступи представників міністерств, громадських організацій, офіційних представників зарубіжних країн, які мають досвід ефективного розвитку ресурсозбереження в сільському господарстві.

Учасники заходу отримають можливість ознайомитися з досвідом щодо системного підходу до ведення аграрного бізнесу, взяти участь у роботі «круглих столів» з питань ресурсозбереження та у практичних польових навчаннях, розширити знання та навички щодо ґрунтозахисного землеробства, диверсифікації посівів, адаптації альтернативних культур з метою підвищення ефективності аграрного виробництва.

Телефон для довідки в Дніпропетровську – 8 050 3422737.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 648 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0