Головна » 2009 » Липень » 06
1 липня 2009 року на базі Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку м. Києва відбувся семінар-нарада міжвідомчої робочої групи з розробки державних стандартів професійно-технічної освіти, заснованих на компетенціях, у якому взяли участь фахівці зацікавлених міністерств та відомств.

Під час засідання були розглянуті проект макету професійного стандарту , його паспорт та положення. З презентацією проекту державного стандарту виступили Пальчук М.І., директор Сімферопольського ВПУ ресторанного сервісу і туризму, Семенихіна І.В., методист навчального відділу Запорізького центру ПТО швейного та перукарського мистецтва, Рубцова В.К., старший майстер Вищого комерційного училища Київського національного торгівельно-економічного університету.

В обговоренні виступів взяли участь Синенко Н.Й., начальник відділу професійного розвитку трудового потенціалу та альтернативної служби управління політики зайнятості та трудової міграції Мінпраці, Крисько В.П., директор ВАТ «Український ... Читати далі »

Просмотров: 690 | Дата: 06.07.2009 | Рейтинг: 0.0/0

В Україні, станом на 30 червня, намолочено 1 млн.459 тис. тонн зерна нового врожаю. Ранні зернові активно збирають господарства АР Крим, Одеської та Миколаївської областей. Розпочались жнивні роботи і в Херсонській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Ранні зернові та зенобобові культури скошені на 600 тис. га (5% до збирання), а обмолочені з 592 тис. гектарів. Середня врожайність становить 24,6 центнерів з гектара (торік – 30,8). На сьогодні пшеницю зібрано з 1% прогнозованих площ, ячмінь і горох – з 10% площ під кожною з культур, ріпак – з 5% запланованих до збирання площ.

Активно триває заготівля сіна і сінажу для тваринництва. Так, сіна заготовлено 3521, 1 тис тонн (60%), а сінажу - 1199,3 тис. тонн (77%).

Перші сотні гектарів ранніх зернових обмолочено в Луганській, Полтавській, Кіровоградській та Київській областях.

Прес-служба МінАП

Просмотров: 609 | Дата: 06.07.2009 | Рейтинг: 0.0/0