Головна » 2009 » Серпень » 1 » За технологіями, технікою і насінням – в Дослідницьке
22:50
За технологіями, технікою і насінням – в Дослідницьке
У понеділок, 3 серпня 2009 року, в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (с. Дослідницьке Васильківського р-ну Київської області) за підтримки Міністерства аграрної політики України відкриється I-а Міжнародна виставка-ярмарок технологій, техніки і насіння.

В урочистій церемонії відкриття заходу візьме участь перший заступник міністра аграрної політики України Юрій Лузан, заступники міністра Олександр Шевченко, Сергій Мельник, Ярослав Гадзало.

Виставка розміститься в чоритьох павільйонах і матиме тематичне спрямування. Зокрема, можна буде ознайомитись з експозиціями «Міжнародний інформаційно-маркетинговий центр», «Новітні техніко-технологічні рішення для різних систем обробітку ґрунту і сівби при вирощуванні зернових культур. Проект АгроОлімп-150», «Інтегрована система реалізації технологій керованого землеробства», «Прогнозування росту і врожайності сільськогосподарських культур (Міжнародний проект «MARS»)» і «Випробування та підтвердження відповідності сільськогосподарської техніки при її розробці та виготовленні». Техніку і техноголії продемонструють підприємства і науковці АПК Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської та Львівської областей.

3-4 серпня в Дослідницькому чекатимуть на приїзд числених гостей і учасників виставки-ярмарку: членів Уряду, представників міністерств і відомств, представників виконавчої влади (заступників голів обласних і районних держадміністрацій з питань АПК, начальників головних і районних управлінь агропромислового розвитку), Народних депутатів України, сільгоспвиробників усіх регіонів України, фермерів, науковців Української академії аграрних наук, представників фінансових установ, НАК «Украгролізинг» (представників регіонів і лізингоотримувачів), підприємств сільгоспмашинобудування, підприємств різних форм власності, які забезпечують постачання для АПК техніки, ЗЗР, насіння, добрив.

Очікується, що в I-й Міжнародній виставці-ярмарку технологій, техніки і насіння візьме участь до 500 осіб.

Для журналістів 3 серпня буде організовано виїзд у Дослідницьке.

Акредитація та додаткова інформація для представників ЗМІ за тел.: 8.096.380.76.08, УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 685 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0