Новітні технології – успішний розвиток АПК - 1 Серпня 2009 - Тернопільський НКК
Тернопільський навчально-курсовий комбінат

| RSS Середа, 28.01.2015, 15:08
Меню сайту

Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство аграрної політики України
Науково-методичний центр аграрної освіти України
Навчально-методичний центр
Інспекція державного технічного нагляду України
Професійно-технічна освіта в Україні
Департамент ДАІ МВС України України
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Асоціація безпеки дорожнього руху
Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка
Тернопільський навчально-курсовий комбінатСтатистикаLocations of visitors to this page

Головна » 2009 » Серпень » 1 » Новітні технології – успішний розвиток АПК
Новітні технології – успішний розвиток АПК
21:58
Уже вчетверте Міністерство аграрної політики України 23-24 липня на базі модельного агрокультурного підприємства корпорації “агро-Союз” провело Всеукраїнський день поля. Це загальнодержавний захід – найбільша у нашій країні виставка-демонстрація кращого вітчизняного і закордонного досвіду у галузі сільськогосподарського виробництва, зокрема – землеробства.

До села Майського на Дніпропетровщині, де проходила виставка. завітали Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, міністр аграрної політики України Юрій Мельник. А також вже традиційний демонстраційний захід зацікавив і представників міністерств сільського господарства Росії та Білорусі, Молдови, Казахстану, країн Балтії. Зібрав він і українських фінансистів, учених, бізнесменів, керівників агропідприємств, фермерів, виробників сільгосптехніки і засобів захисту рослин. Загалом “Всеукраїнський день поля” відвідали за два дні близько 10 тисяч осіб.

В ці ж дні Прем’єр-міністр України провела на Дніпропетровщині виїзне засідання Кабінету Міністрів України. Урядовці розглянули проблеми аграрного сектора економіки.

Цьогорічний День поля змінив свій формат, набувши міжнародного статусу, а також назву – відтепер це Слов’янська виставка-демонстрація агроінновацій.

Під час виставки були проведені майстер-класи з різних аспектів ресурсозберігаючих і ґрунтозахисних технологій, присвячених темам рослинництва і ефективного ведення сільського господарства, відбулась демонстрація повного технологічного ланцюжка виробництва продукції рослинництва заснованого на технології прямого посіву. Відвідувачі ознайомились з комплексним підходом до впровадження інноваційних ресурсозберігаючих технологій, а також у переробці та зберіганні зерна.

23 липня були проведені засідання круглих столів, на яких обговорювались питання технічного переоснащення агробізнесу та розвитку і якості агро виставкової діяльності.

24 липня – наукового забезпечення розвитку агропромислового виробництва та можливостей закладів аграрної освіти з підготовки фахівців для сучасного агробізнесу.

У роботі круглих столів 24 липня взяли участь заступники міністра аграрної політики України Ярослав Гадзало та Олександр Шевченко, Тетяна Іщенко, директор департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва МінАП, Володимир Хорішко, голова правління АТЗТ “Агро-Союз, Костянтин Ковтун, перший заступник голови правління, керівник АТЗТ “Агро-Союз”, провідні науковці у галузі сільського господарства та керівники аграрних ВНЗ І-ІV рівнів акредитації з 89 навчальних закладів, а також представники аграрного виробництва та агробізнесу.

Учасники круглого столу мали змогу поділитися своїми думками щодо вирішення питань технологічного та технічного переоснащення АПК, забезпечення галузі агрокадрами.

На сьогодні вся світова спільнота постала перед потребою вирішення глобальних проблем – забезпечити населення світу продуктами харчування і водночас зменшити забруднення навколишнього середовища. Для їх вирішення першочерговими постають питання підготовки висококваліфікованих фахівців та підтримки наукових досліджень для сфер сільського, лісового та рибного господарств.

А також, сталий розвиток українського села, впровадження нових технологій й передових наукових розробок у виробництво, реалізація вітчизняного потенціалу як одного з провідних учасників світового ринку сільськогосподарської продукції значною мірою залежить від кадрового забезпечення аграрного сектора економіки.

Переглядів: 436 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0 |
Пошук

Календар
«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Погода


Copyright TernopilNKK © 2015Створити сайт безкоштовно