Головна » 2009 » Серпень » 23
Ви хочете купувати якісну сільгосппродукцію за доступними цінами і без посередників? Як цього досягти, в який спосіб держава підтримуватиме створення та діяльність сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зя кими проблемамии селяни стикаються на цьому шляху?

На ці запитання спробують відповісти у четвер, 20 серпня, учасники семінару-наради, яка відбудеться в Томашівському районі Вінницької області. Дискусія запланована в залі Томашівської райдержадміністрації. Початок о 12.30.

Втім, спочатку всі бажаючі ознайомляться з досвідом роботи молокоприймального пункту в селах Комаргород, Антонівка і Пилипи-Борівські Томашпільського районного агроторгового діму “Надія”, а також зі зразками техніки і технологічного обладнання для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Нараду проведуть міністр аграрної політики України Юрій Мельник і губернатор області Олександр Домбровський. В ході семінару передбачається короткий брифінг міністра і глави Вінницької держадміністра ... Читати далі »

Просмотров: 602 | Дата: 23.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

13-14 серпня на базі Інституту південного овочівництва і баштанництва (м. Гола Пристань Херсонської області) проходить науково-практична конференція «Перспективи розвитку селекції і насінництва овочевих і баштанних культур».

Південь України є унікальним регіоном по біокліматичному потенціалу для вирощування овочевих і баштанних культур. В Херсонській області виробляється понад 40 відсотків баштанної продукції та третина врожаю помідорів від загального об’єму в Україні.

Обговорити питання розвитку вітчизняної галузі овочевого насінництва, перетворення вітчизняного овочевого комплексу у високоефективний експортоспроможний і стабільний сектор економіки, узгодження механізмів роботи в умовах членства в СОТ та присутності українських сільгосптоваровиробників на світових ринках запрошені фахівці Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук, провідні вчені та науковці в галузі овочівництва, керівники та спеціалісти обласних та районних організацій Херсонс ... Читати далі »

Просмотров: 1805 | Дата: 23.08.2009 | Рейтинг: 1.0/1

13-14 серпня на базі агроформувань Ковельського району Волинської області Міністерство аграрної політики проводить науково-практичну конференцію «Проблеми та шляхи розвитку галузі м’ясного скотарства в сучасних умовах», присвячену 15-річчю створення волинської м’ясної породи ВРХ.

У четвер учасники конференції оглянуть племінні стада господарств «Васюти», «Заповіт», «Пісочне», «Колос», «Ранок», «В.Прометей», «Дружба», «Зоря»; ознайомляться з технологією розведення і утримання місцевих порід, обміняються досвідом виробництва якісної м’ясної сировини.

Пленарна частина конференції відбудеться у п’ятницю. Під час засідання фахівці тваринницької галузі обговорять сучасний стан та перспективи розвитку галузі м’ясного скотарства в Україні, основні напрямки удосконалення худоби м’ясного напряму продуктивності, методичні і організаційні аспекти породотворного процесу, питання формування нової системи збору і обробки селекційної інформації та впровадження енергозберігаючих технологій виро ... Читати далі »

Просмотров: 736 | Дата: 23.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

В п’ятницю, 7 серпня 2009 року, в смт. Іванків (Київська область) відбулась нарада-семінар “Підсумки роботи обласних служб радіаційного контролю Мінагрополітики України у І півріччі 2009 року. Проблеми і перспективи".

Відкриваючи нараду-семінар, директор Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією Мінагрополітики Дмитро Микитюк зазначив, що “... агропромислове виробництво є основним сектором економіки і основною сферою зайнятості населення Полісся, і саме для сільського населення забрудненого Полісся соціально-економічні наслідки Чорнобильської катастрофи виявилисяч найбільш тяжкими. Кризові явища, що мають місце в економіці України, призвели до зменшення фінансування утримання служб радіаційного контролю, скорочення кількості фахівців-радіологів в областях, відтоку висококваліфікованих кадрів до інших галузей, призупинення вапровадження протирадіаційних заходів на забруднених територіях”.

Фахівці радіологічних служб Мінагрополітики підвели підсум ... Читати далі »

Просмотров: 742 | Дата: 23.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Офіційне повідомлення Міністерства аграрної політики України

Міністерство аграрної політики офіційно повідомляє, що під час брифінгу 04 серпня 2009 року перед проведенням прямої телефонної лінії у Кабінеті Міністрів України журналісти некоректно подали інформацію заступника Міністра аграрної політики Романа Шмідта про те, що «в Україні у цьому році можуть бути закриті 9 цукрових заводів».

Насправді, заступник Міністра сказав, що в Україні цукрові заводи закриті у 9 областях.

Довідково: у 2000 році в Україні працювали 146 цукрових заводів, а в 2008 році - лише 70.

Прес-служба МінАП

Просмотров: 738 | Дата: 23.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0