Головна » 2009 » Серпень » 23 » Науково-практична конференція з питань розвитку галузі м’ясного скотарства
12:00
Науково-практична конференція з питань розвитку галузі м’ясного скотарства
13-14 серпня на базі агроформувань Ковельського району Волинської області Міністерство аграрної політики проводить науково-практичну конференцію «Проблеми та шляхи розвитку галузі м’ясного скотарства в сучасних умовах», присвячену 15-річчю створення волинської м’ясної породи ВРХ.

У четвер учасники конференції оглянуть племінні стада господарств «Васюти», «Заповіт», «Пісочне», «Колос», «Ранок», «В.Прометей», «Дружба», «Зоря»; ознайомляться з технологією розведення і утримання місцевих порід, обміняються досвідом виробництва якісної м’ясної сировини.

Пленарна частина конференції відбудеться у п’ятницю. Під час засідання фахівці тваринницької галузі обговорять сучасний стан та перспективи розвитку галузі м’ясного скотарства в Україні, основні напрямки удосконалення худоби м’ясного напряму продуктивності, методичні і організаційні аспекти породотворного процесу, питання формування нової системи збору і обробки селекційної інформації та впровадження енергозберігаючих технологій виробництва. Досвідом організації ведення галузі м’ясного скотарства поділяться експерти з Франції та Білорусії.

В роботі науково-практичної конференції візьмуть участь керівники та спеціалісти Міністерства аграрної політики України, обласних та районних організацій Волинської області, Української академії аграрних наук, ВНА «М’ясне скотарство», «Укрплемоб’єднання», ДНВК «Селекція», начальники головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій, провідні вчені та науковці в галузі м’ясного скотарства, керівники племзаводів та племрепродукторів України, експерти з Франції та Білорусії.

Прес-служба Мінагрополітики

Переглядів: 709 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0