Головна » 2009 » Серпень » 23 » Фахівці обговорять перспективи розвитку селекції і насінництва овочевих і баштанних культур
12:00
Фахівці обговорять перспективи розвитку селекції і насінництва овочевих і баштанних культур
13-14 серпня на базі Інституту південного овочівництва і баштанництва (м. Гола Пристань Херсонської області) проходить науково-практична конференція «Перспективи розвитку селекції і насінництва овочевих і баштанних культур».

Південь України є унікальним регіоном по біокліматичному потенціалу для вирощування овочевих і баштанних культур. В Херсонській області виробляється понад 40 відсотків баштанної продукції та третина врожаю помідорів від загального об’єму в Україні.

Обговорити питання розвитку вітчизняної галузі овочевого насінництва, перетворення вітчизняного овочевого комплексу у високоефективний експортоспроможний і стабільний сектор економіки, узгодження механізмів роботи в умовах членства в СОТ та присутності українських сільгосптоваровиробників на світових ринках запрошені фахівці Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук, провідні вчені та науковці в галузі овочівництва, керівники та спеціалісти обласних та районних організацій Херсонської області, представники виробничих колективів, комерційних структур, громадських галузевих організацій.

Про сучасний стан розвитку селекції і насінництва овочевих і баштанних культур доповість директор Департаменту ринків рослинництва Олександр Демидов.

Учасники засідання обговорять також питання впровадження інтенсивних технологій виробництва овочів, сертифікації продукції, селекція нових сортів рослин овочевих культур, використання якісного насіння, ефективних добрив та засобів захисту рослин.

Фахівці галузі приділять увагу актуальним проблемам інвестування в проекти овочівництва, організації діяльності оптових ринків сільськогосподарської продукції в Україні, регулювання відносин в цій сфері з метою захисту прав і законних інтересів товаровиробників, які здійснюють оптовий продаж сільськогосподарської продукції власного виробництва.

15 серпня у м. Херсон на площі біля ККЗ «Ювілейний» відкриється ярмарок-виставка продукції баштанних і овочевих культур, в рамках якої відбудеться дегустація сортів та гібридів вітчизняної і закордонної селекції овоче-баштанних культур, що дасть можливість науковцям і виробникам представити свій товар, знайти нових покупців, розширити ринок збуту, укласти контракти на поставку продукції і насіння.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 1768 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 1.0/1