Головна » 2009 » Серпень » 23 » Прибрати посередників
12:01
Прибрати посередників
Ви хочете купувати якісну сільгосппродукцію за доступними цінами і без посередників? Як цього досягти, в який спосіб держава підтримуватиме створення та діяльність сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зя кими проблемамии селяни стикаються на цьому шляху?

На ці запитання спробують відповісти у четвер, 20 серпня, учасники семінару-наради, яка відбудеться в Томашівському районі Вінницької області. Дискусія запланована в залі Томашівської райдержадміністрації. Початок о 12.30.

Втім, спочатку всі бажаючі ознайомляться з досвідом роботи молокоприймального пункту в селах Комаргород, Антонівка і Пилипи-Борівські Томашпільського районного агроторгового діму “Надія”, а також зі зразками техніки і технологічного обладнання для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Нараду проведуть міністр аграрної політики України Юрій Мельник і губернатор області Олександр Домбровський. В ході семінару передбачається короткий брифінг міністра і глави Вінницької держадміністрації.

Виїзд учасників наради заплановано на 7.30 ранку і першим місцем зупинки стане молокоприймальний пункт у селі Кислицьке (9.00 – 9.30).

Додаткова інформація та акредитація журналістів за тел.: 8 (0432) 35.05.33, відділ внутрішньої політики Вінницької ОДА.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 571 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0