Головна » 2009 » Серпень » 27 » Науково-практична нарада-семінар з питань вирощування сої
08:36
Науково-практична нарада-семінар з питань вирощування сої
27 серпня на базі ТОВ «Соя – Полтава» (м. Глобине, Полтавська область) відбудеться науково-практична нарада-семінар «Вирощування високопротеїнової сої, напрямки її використання у виробництві кормів». У роботі наради-семінару візьмуть участь заступники міністра аграрної політики України Сергій Мельник і Анатолій Мирошніков.

Учасники семінару обговорять перспективи розвитку тваринництва в Україні та шляхи зниження собівартості тваринницької продукції, стан виконання програми «Соя України 2008-2015», питання збільшення виробництва та впровадження високопротеїнової сої в кормовиробництві, використання продуктів переробки сої у птахівництві тощо.

В рамках наради-семінару спеціалісти на практиці зможуть ознайомитися з демонстраційними ділянками високопротеїнової сої та технологічними процесами її збирання.

До участі у заході запрошені фахівці Мінагрополітики, заступники начальників Головних управлінь агропромислового розвитку по рослинництву і тваринництву облдержадміністрацій, керівники і головні агрономи господарств з найбільшими в Україні площами посівів сої, керівники господарств з розвинутим тваринництвом, спеціалісти науково-дослідних установ УААН і НАН, представники асоціації «Українська асоціація виробників і переробників сої», державних і національних об’єднань по вирощуванню худоби і виробництву м’яса, переробних підприємств, виробників кормів та зарубіжні експерти.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 701 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0