Головна » 2009 » Вересень » 10
В Міністерстві аграрної політики України відбулась нарада з питань підготовки до проведення агропромислової виставки-ярмарку «Київська осінь 2009» та участі у Міжнародній спеціалізованій виставці «Україна зернова – 2009».

Провів засідання заступник міністра аграрної політики Олександр Шевченко.

Керівники урядових органів державного управління, самостійних структурних підрозділів міністерства, представники зацікавлених організацій обговорили питання підготовки до виставкових заходів.

Прес-служба МінАП

Просмотров: 620 | Дата: 10.09.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Сьогодні в Міністерстві аграрної політики України відбувся семінар на тему: “Антикорупційна діяльність”.

Керівники і спеціалісти Департаменту правової та законопроектної роботи, інших структурних підрозділів міністерства, запрошені до МінАП ознайомилися з новими нормативно-правовими актами щодо антикорупційної діяльності, змінами до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, обговорили положення Законів України «Про засади запобігання та протидії корупції», «Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень» та інші.

Учасники засідання мали можливість отримати від фахівців кваліфіковані роз’яснення всіх питань, що стосуються антикорупційної діяльності.

Прес-служба МінАП

Просмотров: 612 | Дата: 10.09.2009 | Рейтинг: 0.0/0

У середу, 9 вересня, у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Презентація і громадське обговорення проекту Концепції Загальнодержавної програми стабілізації та розвитку вітчизняного виробництва продуктів дитячого харчування на період до 2020 року».

У роботі «круглого столу» візьме участь заступник міністра аграрної політики України Іван Демчак.

Фахівці Мінагрополітики, керівники та спеціалісти підприємств дитячого харчування, представники зацікавлених міністерств і відомств, галузевих громадських організацій, а також всі бажаючі зможуть обговорити проект Концепції, висловити своє ставлення до обговорюваних питань та внести пропозиції, поправки і доповнення до проекту документу.

Прес-служба МінАП

Просмотров: 615 | Дата: 10.09.2009 | Рейтинг: 0.0/0