Головна » 2009 » Жовтень » 01
Відповідно до офіційного повідомлення Міжнародного епізоотичного бюро, на адміністративній території Об”єднаного Королівства Великобританії та Північної Ірландії зареєстровано захворювання свиней на грип A/H1N1 (2009).

Керуючись ст. 51 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", Головний державний інспектор ветеринарної медицини України своїм розпорядженням тимчасово заборонив з 29 вересня 2009р. ввезення в Україну з Північної Ірландії свиней, продуктів і сировини з них.

Прес-служба Держкомветмедицини

Просмотров: 679 | Дата: 01.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

У четвер, 1 жовтня о 12-00, на території Виставкового комплексу «Чубинське» міністр аграрної політики України Юрій Мельник, його заступники, надзвичайний і повноважний Посол Франції в Україні Жак Фор, народні депутати та інші поважні гості візьмуть участь у церемонії офіційного відкриття 10-ї Міжнародної агропромислової виставки-ярмарки «Київська осінь 2009».

Вперше в рамках «Київської осені» відбудеться І-а виставка «Насіння України» і семінар «Запровадження пост-контролю в насінництві – основна вимога схем сортової сертифікації Організації економічного співробітництва та розвитку».

Для тих, хто цікавиться зерновим виробництвом, працюватиме експозиція V-ї виставки «Україна Зернова».

1 жовтня о 13-30 в актовій залі Виставкового комплексу «Чубинське», фахівці насіннєвої справи зберуться на засідання круглого столу: «Українсько-французьке співробітництво в галузі насінництва. Досягнення та перспективи», за підсумками якого міністр аграрної політики України Юрій Мельник та над ... Читати далі »

Просмотров: 839 | Дата: 01.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

28-29 вересня українська делегація на чолі з міністром аграрної політики України Юрієм Мельником перебуває у м. Москва (Російська Федерація), де цими днями проходить п’яте засідання Підкомісії з питань АПК Комітету з питань економічного співробітництва Російсько-Української міждержавної комісії.

Співголовують на засіданні міністр сільського господарства Російської Федерації Олена Скринник і міністр аграрної політики України Юрій Мельник. У роботі засідання беруть участь члени Російської та Української частин Підкомісії з питань АПК, співробітники Посольства України у Російській Федерації.

Сторони обміняються думками щодо стану виконання рішень четвертого засідання Комітету з питань економічного співробітництва Російсько-Української міждержавної комісії від 29 квітня 2009 року, обговорять питання подальшого співробітництва на ринку зернових, у сфері насінництва, забезпечення безпеки рослинної продукції, що поставляється на ринки України та Російської Федерації, в галузі племінно ... Читати далі »

Просмотров: 649 | Дата: 01.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0