Головна » 2009 » Жовтень » 05
5-6 жовтня поточного року триватиме семінар “Страхування та безпека дорожнього руху”. У роботі семінару беруть участь представники моторно-транспортного (страхового) бюро України, Департаменту Державтоінспекції МВС України та партнери проекту Твінінг із Франції. Французькі колеги продемонструють на прикладах із власного досвіду та за допомогою статистичних даних яким чином страхування сприяє покращанню безпеки дорожнього руху.
Учасники семінару планують обговорити стан української нормативно-правової бази про автострахування у порівнянні з європейською. Також відбудеться презентація неприбуткової організації “Профілактика на дорозі”, що утримується за рахунок фінансування страховими компаніями Франції та української громадської організації “Асоціація безпеки дорожнього руху”.
Французькі колеги розкажуть про діяльність та нормативно-правові засади системи бонус-малус, що значно сприяє покращанню поведінки водіїв у Франції. Йтиметься на семінарі й про цінову політику та кри ... Читати далі »
Просмотров: 614 | Дата: 05.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН. В Україні у 1991 році на урядовому рівні було прийняте рішення про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян.

Сьогодні в Міністерстві аграрної політики України відбулися урочисті збори з нагоди свята, під час яких заступник міністра Ярослав Гадзало від імені керівництва та колективу міністерства поздоровив всіх громадян похилого віку:

«Шановні учасники урочистого зібрання! Дорогі наші ветерани!

1-го жовтня увесь світ віддає шану Вам, людям старшого покоління.

За дорученням міністра аграрної політики України Ю.Ф. Мельника, від імені колегії міністерства та всіх селян нашої держави я маю високу честь вітати Вас зі святом – Міжнародним днем людей похилого віку, який встановлено на знак подяки та глибокої шани до Вас і який я назвав би дн ... Читати далі »

Просмотров: 767 | Дата: 05.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0