Головна » 2009 » Жовтень » 08
З 6 по 9 жовтня в містах Бровари та Васильків Київської області проходить VII-й Міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини.

Учасників форуму очікує цікава й насичена програма.

8 жовтня голова Комітету ветеринарної медицини України Петро Вербицький відкриє роботу "круглого столу", під час якого ветеринари обговорять актуальні питання стану та розвитку галузі, обміняються досвідом впровадження сучасних технологій, розглянуть основні аспекти ділової та наукової діяльності у ветмедицині. Учасники конгресу візьмуть участь в урочистому нагородженні дипломами практикуючих лікарів, що працюють за різними спеціалізаціями.

8 і 9 жовтня спеціалісти ветеринарної медицини працюватимуть у двох секціях. Темами першої секції - «Здоров’я дрібних тварин» - будуть сучасні аспекти діагностики та імунопрофілактики інфекційних хвороб тварин, стан захворюваності дрібних тварин на інфекційні хвороби в Україні, нові технології, майстер-класи від світових лідерів ветеринарної медицини з ... Читати далі »

Просмотров: 643 | Дата: 08.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Повідомлення

про оприлюднення щодо відкриття конкурсу з визначення виконавців Загальнодержавної програми селекції у тваринництві, що фінансується з Державного бюджету України"

Оголошення

На виконання наказу Мінагрополітики України від 30 грудня 2004 р. №488 "Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з визначення виконавців Загальнодержавної програми селекції у тваринництві, що фінансується з Державного бюджету України"

Мінагрополітики України оголошує відкритий конкурс

Серед юридичних осіб (резидентів України) – суб’єктів племінної справи у тваринництві, незалежно від форм власності з визначення виконавців Загальнодержавної програми селекції у тваринництві, що фінансується з державного бюджету у 2010 році.

Матеріали подаються Претендентами до Мінагрополітики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій та профільних організацій при Мінагрополітики України з 15 жовтня по 15 лист ... Читати далі »

Просмотров: 640 | Дата: 08.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0