Головна » 2009 » Жовтень » 09
У Департаменті Державтоінспекції МВС України апробовано нову спеціалізовану систему контролю за ходом складання іспитів у екзаменаційно-реєстраційних відділах. Принцип її роботи полягає у тому, що Департамент ДАІ МВС України може контролювати в режимі он-лайн процес складання іспитів на право керування у будь-якому реєстраційно-екзаменаційному підрозділі України. Процес складання іспиту, а також відповіді тих, хто його складає, у Департаменті ДАІ можна переглядати у режимі реального часу. При цьому унеможливлено втручання, тобто надання допомоги у відповіді на запитання або виправлення неправильних відповідей, того інспектора ДАІ, який безпосередньо перебуває у реєстраційно-екзаменаційному підрозділі.
“Введення в дію такої системи - ще один крок щодо посилення “прозорості” діяльності Державтоінспекції та протидії корупційним діянням”, - зазначив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць. Він також додав, що відтепер усі, хто бажає отримати водійське посвідчення, ск ... Читати далі »
Просмотров: 593 | Дата: 09.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Українська делегація на чолі з заступником міністра аграрної політики України Олександром Шевченком бере участь у роботі 11-ої Російської агропромислової виставки «Золота осінь 2009» та спеціалізованої виставки з машинобудування «АГРОТЕК. РОСіЯ», що проходять з 9 по 12 жовтня у Всеросійському виставковому центрі (м. Москва, Російська Федерація).

Заступник міністра Олександр Шевченко та члени української делегації проведуть низку зустрічей та переговорів з керівниками іноземних делегацій, зокрема зустрінуться з міністром сільського господарства Росії Оленою Скринник, візьмуть участь у роботі численних агрофорумів, конференцій, семінарів, «круглих столів», майстер-класів.

Російська агропромислова виставка «Золота осінь» проводиться щорічно та приурочена до святкування Дня працівника сільського господарства і переробної промисловості Росії. Організатори виставки – Мінсільгосп Росії, Уряд Москви, РАСГН, Агропромсоюз, ВАТ «ГАО ВВЦ».

Захід став традиційним місцем зустрічі аграрії ... Читати далі »

Просмотров: 717 | Дата: 09.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0