Головна » 2009 » Жовтень » 14
У Департаменті ДАІ МВС України презентували представникам засобів масової інформації єдину для всіх регіонів України програмно-апаратну систему “Водій” ТОВ “Інком”. В системі реалізовано ведення загальнодержавної автоматизованої бази даних про видані посвідчення на право керування транспортними засобами, вчинені адміністративні правопорушення Правил дорожнього руху тощо.
Ураховуючи, що керівництво ДДАІ МВС України приділяє особливу увагу контролю за роботою реєстраційно-екзаменаційних підрозділів, що приймають іспити в громадян для отримання посвідчень водія на керування транспортними засобами, в запровадженій системі “Водій” реалізовано функцію контролю з боку керівництва ДДАІ в режимі он-лайн. Таким чином забезпечується недопущення втручання в процес складання іспиту з Правил дорожнього руху.
Крім того, завдяки системі можна бачити, на яке питання відповідає кандидат у водії, який варіант відповіді обирає: правильний чи неправильний, скільки часу в нього залишилось для ... Читати далі »
Просмотров: 988 | Дата: 14.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

У Києві завершив роботу семінар: «Функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів і надання державної підтримки фермерським господарствам».

В обговоренні шляхів практичної реалізації ініціатив Уряду з питань розвитку села взяли участь заступник міністра аграрної політики України Роман Шмідт, народні депутати України, представники Мінагрополітики, наукових установ і громадських організацій.

Учасники семінару зазначили, що розвиток кооперації є логічним етапом розбудови ринкової економічної системи у сільському господарстві та одним із шляхів комплексного розвитку сільських територій.

Початок відродження реальних кооперативних відносин в аграрному секторі України було започатковано Верховною Радою України у 1997 році з прийняттям Закону України „Про сільськогосподарську кооперацію”, який відкрив широкі можливості для сільськогосподарських товаровиробників у створенні власних, повністю ними контрольованих, кооперативних структур в агробізнесі.

Цей напрям ді ... Читати далі »

Просмотров: 689 | Дата: 14.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Сьогодні на базі ЗАТ «Райз-Максимко» (Полтавська область, м. Лохвиця) проходить День поля, присвячений питанням ознайомлення з сучасними технологіями посіву озимих зернових культур і збирання цукрового буряку.

Фахівці Мінагрополітики під керівництвом заступника міністра Анатолія Скорченка, представники УААН, заступники начальників Головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій, декани агрономічних факультетів вищих навчальних аграрних закладів, керівники та спеціалісти сільгосппідприємств оглянуть зразки техніки і устаткування, візьмуть участь у демонстрації в польових умовах технологічних процесів копання, погрузки, вивезення і автовигрузки цукрового буряку, а також посіву озимої та ярої пшениці, збирання кукурудзи.

Учасники Дня поля ознайомляться з роботою елеватора та жомосушильного комплексу по сушці і грануляції жому.

В рамках Дня поля відбудеться засідання «круглого столу», під час якого cпеціалісти обговорять проблеми застосування сучасних технолог ... Читати далі »

Просмотров: 663 | Дата: 14.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0