Головна » 2009 » Листопад » 02


ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

з приводу недопущення випадків захворювань людей свинячим грипом

Що треба робити, щоб залишитися здоровими:

По можливості відкласти ділові та туристичні поїздки в регіони, де виявлені випадки захворювань на свинячий грип. В першу чергу відмовитися від візитів у США, Мексику.

• Якщо Вашу поїздку в країну, де зареєстровані випадки захворювань не можна відкласти, будьте насторожі, не відвідуйте людних місць, уникайте користування громадським транспортом, не стійте, не сидіть поряд з людьми із ознаками респіраторної інфекції – нежиттю, кашлем, почервонілими очима. Необхідним буде носити чотирьохшарову марлеву пов'язку або хірургічну маску.

• У випадку, якщо Ви менш, ніж ... Читати далі »

Просмотров: 763 | Дата: 02.11.2009 | Рейтинг: 5.0/1

31 жовтня 2009 року в приміщенні Української Академії аграрних наук (м. Київ, вул. Суворова, 9) відбудеться ІІ з’їзд Аграрної партії України.

В роботі з’їзду візьмуть участь найвідоміші аграрії країни, Герої України, керівники Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств, Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Союзу птахівників України, інших громадських організацій, що працюють в аграрному секторі.

Акредитація представників ЗМІ за телефонами: 288.84.23 або 8.067.967.08.94

Прес-служба АПУ

Довідково: Нині Аграрна партія України об’єднує в своїх лавах понад 36 тисяч членів. Це селяни колективних підприємств, фермери, науковці, сільська та студентська молодь, працівники культурно-освітніх і медичних закладів. Партійні організації та осередки АПУ є майже у всіх регіонах України.

Вперше партія була створена 5 грудня 1996 року на Установчому з’їзді, а 30 грудня того ж року зареєстрована в міністерстві юстиції України. У червні 2004 року на VI ( ... Читати далі »

Просмотров: 655 | Дата: 02.11.2009 | Рейтинг: 0.0/0