Головна » 2009 » Листопад » 16
За резолюцією Генеральної асамблеї ООН кожну третю неділю листопада оголошено Всесвітнім днем пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Таке рішення зумовлене занепокоєнням урядів і міжнародних співтовариств щорічним зростанням у світі кількості дорожньо-транспортних пригод. Адже за даними ООН дорожні аварії є у всьому світі другою причиною смерті серед молодих людей у віці 5-29 років і третьою причиною смерті людей у віці 30-44 років. В автопригодах щорічно гине приблизно 1,2 мільйони осіб, ще 50 мільйонів людей одержують травми або стають інвалідами. І, як наголошено у резолюції ООН, якщо не вживати невідкладних заходів щодо поліпшення безпеки дорожнього руху, то до 2020 року в країнах з низьким і середнім рівнем доходу кількість людей, які гинуть внаслідок дорожньо-транспортних пригод, зросте на 80 %.
Для проведення відповідних акцій та профілактичних заходів як працівниками Державтоінспекції, так й державними структурами та громадськими організаціями в резолюціях ООН визна ... Читати далі »
Просмотров: 577 | Дата: 16.11.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Протягом 2009 року Державна служба ветеринарної медицини України провела вибірковий розширений ветеринарно-санітарний контроль імпортної продукції твариниицтва. За його результатами виявлено 47 випадків невідповідностей встановленим вимогам, а основними виробниками такої продукції є підприємства Федеративної Республіки Німеччини, Федеративної Республіки Бразилії, США, Королівства Нідерландів, Республіки Польщі, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Королівства Данії, Австрійської Республіки, Соціалістичної Республіки В'єтнам та інших країн.

Державна служба ветмедицини України проводить дослідження імпортованої тваринницької продукції лише в акредитованих за стандартами ISO 17025 державних лабораторіях. Акредитацію здійснено як Національним органом з акредитації, так і міжнародним (DAP Німеччина). Під час проведення лабораторних досліджень встановлено невідповідність за показниками безпеки, а саме в імпортованій продукції виявлено:

- оксиметилфурфурол в ... Читати далі »

Просмотров: 590 | Дата: 16.11.2009 | Рейтинг: 0.0/0