Головна » 2009 » Грудень » 03
Сьогодні в Міністерстві аграрної політики України під головуванням заступника міністра аграрної політики Сергія Мельника відбулась узгоджувальна нарада з підготовки нормативно-правових актів на виконання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів”.

У засіданні взяли участь представники Мінагрополітики, Мінприроди, Мінекономіки, Держкомзему, УААН, Центру охорони родючості ґрунтів «Центрдержродючість».

Узгоджені терміни та виконавці підготовки проектів постанов Кабінету Міністрів України щодо порядку розробки проекту землеустрою та нормативів оптимального співвідношення культур у сівозмінах.

Учасники наради також ухвалили рішення прискорити роботу щодо розробки, внесення змін і погодження в зацікавлених органах державної влади регуляторних актів з питань збереження родючості ґрунтів.

Прес-служба МінАП
Просмотров: 608 | Дата: 03.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

В Міністерстві аграрної політики 1-2 грудня під керівництвом заступника міністра аграрної політики Романа Шмідта відбулися зустрічі фахівців з питань розвитку сільських територій з представниками Міністерства сільського господарства Латвії та Міністерства сільського господарства, природи і якості харчових продуктів Королівства Нідерланди.

В ході зустрічей учасники обговорили питання щодо розробки, фінансування та впровадження національних програм розвитку сільських територій (на прикладі окремих європейських країн), розробки проекту Закону України "Про Загальнодержавну програму сталого розвитку сільських територій до 2020 року", підготовки проекту Положення про Національний Фонд підтримки розвитку сільських територій.

Міжнародні експерти поділилися досвідом реалізації національних програм розвитку сільських територій у Латвії, Нідерландах, Туреччині та інших країнах.

Учасники зустрічей сформували свої пропозиції щодо підготовки проекту Загальнодержавної програми ... Читати далі »
Просмотров: 594 | Дата: 03.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

У четвер, 3 грудня, з 10 до 12 години працюватиме щотижнева "гаряча” телефонна лінія Міністерства аграрної політики України.

Цього тижня на запитання громадян відповідатиме заступник міністра аграрної політики Олександр Шевченко.

Телефон «гарячої лінії»: 278-41-31.

Прес-служба Мінагрополітики
Просмотров: 700 | Дата: 03.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0