Головна » 2009 » Грудень » 07

2-4 грудня у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13) проходить виставка-презентація «Інноватика в освіті України».

Навчальні заклади різних рівнів, наукові установи, видавництва навчально-методичної літератури, підприємства знайомлять учасників та відвідувачів виставки з презентаціями інноваційної науково-методичної літератури, публікаціями засобів масової інформації з інноваційної діяльності у галузі освіти, демонструють технічні засоби навчання, наочно-лабораторне обладнання, прилади, меблі і т. ін.

Робота «круглих столів», семінарів, конференцій присвячена обговоренню проблем інноваційної діяльності, обміну досвідом впровадження у навчальний процес педагогічних інновацій, встановленню партнерських зв’язків та проведенню консультацій.

Свої досягнення на виставці представили Луганський національний аграрний університет, Вінницький державний аграрний університет, ВСП «Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ», Хорольський агропромисловий коледж Полта ... Читати далі »

Просмотров: 549 | Дата: 07.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Сьогодні у м. Ялта (АР Крим) розпочала роботу 8-а Міжнародна конференція "Олійно-жирова промисловість – 2009. Виробництво, переробка, маркетинг”. У роботі конференції бере участь заступник міністра аграрної політики України Іван Демчак.

Протягом двох днів учасники форуму обговорять питання світового ринку соняшнику та продуктів його переробки; основні тенденції українського ринку олійних культур, розробки та створення національної бази стандартів, гармонізованої з європейськими вимогами; проблеми виробництва, експорту, маркетингу та інфраструктури олійного ринку, перспективи виробництва біологічних видів палива та ін.

У роботі конференції беруть участь представники підприємств олійно-жирової галузі України, ближнього та дальнього зарубіжжя, державних та комерційних структур, співробітники наукових установ, громадських організацій та інформаційних агентств.

Прес-служба МінАП


Просмотров: 651 | Дата: 07.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0