Головна » 2009 » Грудень » 10
10-11 грудня українська делегація під головуванням заступника міністра аграрної політики України Ярослава Гадзала візьме участь роботі 30-ї Сесії Міжнародної ради по зерну, що проходитиме у м. Лондон (Великобританія).

Учасники форуму обговорять питання щодо перспектив розвитку ринку зерна у 2010 році, розглянуть та узгодять пропозиції до Плану роботи на 2010-2011 роки.

У рамках сесії фахівці України візьмуть участь у засіданні круглого столу, присвяченого впливу цін на зерно, на ціну хліба та інших продуктів харчування.

Прес-служба МінАП
Просмотров: 592 | Дата: 10.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

7-11 грудня у Києві проходить черговий дев’ятий раунд офіційних переговорів щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Делегацію від Мінагрополітики на переговорах очолила заступник міністра аграрної політики Валентина Завалевська.

Протягом п’яти днів переговорів у межах робочих груп відбудеться обговорення питань торговельного захисту, торгівлі послугами, торговельних відносин в енергетичній сфері, державних закупівель, тарифної пропозиції, конкуренції, митних питань та протидії шахрайству, врегулювання суперечок тощо.

Прес-служба МінАП
Просмотров: 609 | Дата: 10.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

8 грудня відбулось розширене засідання правління та ради директорів Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції "Укрконсервмолоко" за підсумками діяльності асоціації за звітній період 2009 року.

Відкрив засідання директор Департаменту харчової промисловості Мінагрополітики Юрій Кіщак.

Про роботу асоціації в січні-вересні поточного року та основні завдання на найближчу перспективу доповіла генеральний директор асоціації Тамара Нагайцева.

Учасники засідання заслухали звіт про роботу окремих підприємств і наукових установ, що входять до складу асоціації, проаналізували стан впровадження на підприємствах систем забезпечення безпечності та якості продуктів дитячого харчування, обговорили проблеми і перспективи розвитку галузі.

Результатом активного обговорення стало схвалення Перспективного плану першочергових заходів діяльності Національної асоціації "Укрконсервмолоко" на 2010 рік.

В роботі розширеного пр ... Читати далі »
Просмотров: 591 | Дата: 10.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

В Міністерстві аграрної політики під головуванням першого заступника міністра аграрної політики Юрія Лузана відбулося засідання комісії Мінагрополітики з питань надання державної підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам .

Заступник міністра аграрної політики Роман Шмідт, члени комісії Мінагрополітики, представники регіональних комісій і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів обговорили результати проведення конкурсного відбору кооперативів, затвердили результати конкурсів і визначили граничний розмір державної фінансової підтримки для кооперативів.

В рамках виконання Державної цільової економічної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року урядовими нормативними актами для їх державної підтримки на безповоротній основі передбачено 90 млн. гривень. На сьогодні 128 сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам виділено 35 млн. грн.

Протягом жовтня–листопада поточного року від ... Читати далі »

Просмотров: 613 | Дата: 10.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0