Головна » 2009 » Грудень » 14
Зважаючи на прогнози синоптиків про зниження температури, опади та налипання мокрого снігу, що очікуються найближчими днями, Департамент Державтоінспекції МВС України закликає водіїв та пішоходів бути особливо обережними та уважними на вулицях і автошляхах. Адже, як свідчить статистика, саме під час ускладнення погодних умов спостерігається зростання аварійності і, як наслідок, збільшення кількості травмованих та загиблих учасників дорожнього руху. Тож, шановні водії, дотримуйтесь дистанції, не перевищуйте швидкість руху, уникайте різкого маневрування та гальмування. Також зверніть увагу на шини свого транспортного засобу. За можливості замініть їх на зимові, адже на власній безпеці заощаджувати не варто. Користуйтесь ременями безпеки. Саме вони у 30 відсотках дорожньо-транспортних пригод рятують життя та здоров'я людей. Будьте уважними при появі поблизу проїзної частини пішоходів, особливо дітей, поведінку яких передбачити важко.
Шановні пішоходи, запам'ятайте, що на слизькій чи м ... Читати далі »
Просмотров: 549 | Дата: 14.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

У вівторок, 15 грудня 2009 року, в приміщенні Всеукраїнського союзу сільгосппідприємств (вул. Хрещатик, 24, кім. 504) об 11.00 розпочнеться брифінг голови союзу Юрія Карасика.

Тема зустрічі з представниками ЗМІ – робота АПК в умовах кризи, заходи щодо стабільної роботи сільгосппідприємств, законодавчі та інші ініціативи ВССП.

Акредитація журналістів обов’язкова за тел.: 278.29.84, Всеукраїнський союз сільгосппідприємств. Також можна звертатись до прес-служби МінАП: тел. 278.83.89.
Просмотров: 626 | Дата: 14.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0