Головна » 2010 » Лютий » 12
У п’ятницю, 12 лютого 2010 року, о 1000 в Конгрес-холі Президент готелю (м. Київ, вул. Госпітальна, 12) розпочнеться Аграрний форум – «Державну аграрну політику – в руки товаровиробників», який проводиться за ініціативи Аграрного союзу України та Аграрної партії України.

Учасники зібрання обговорять питання участі Аграрного союзу України, Аграрної партії України, громадських та професійних організацій у виробленні державної політики щодо подальшого розвитку аграрного сектору економіки, інфраструктури села та підвищення соціальних стандартів сільського населення.

В обговоренні актуальних питань роботи АПК візьмуть участь міністр аграрної політики України Юрій Мельник, голова Аграрного союзу України та Аграрної партії України Юрій Карасик, президент НААНУ Михайло Зубець, голова Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Микола Присяжнюк, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич та інші відомі аграрії.

Дода ... Читати далі »
Просмотров: 635 | Дата: 12.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0

В Міністерстві аграрної політики України відбулись наради, присвячені актуальним питанням рослинництва і насінництва.

На нараду-навчання, яку відкрив заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник, були запрошені фахівці міністерства, начальники обласних державних насіннєвих інспекцій, провідні вчені та керівники насіннєвих підприємств.

Учасники заходу ознайомилися з новими вимогами щодо проведення інспектування сортових посівів зернових культур та заповнення насіннєвої документації відповідно до вимог насіннєвих схем ОЕСР, заслухали інформацію про підсумки роботи Української державної насіннєвої інспекції в 2009 році, обговорили постановочні питання роботи.

У другій половині дня розпочала роботу підсумкова нарад з питань рослинництва та за результатами проведеної атестації виробників насіння.

З вступним словом виступив заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник.

Про підсумки роботи галузі рослинництва в 2009 році та забезпечення насінн ... Читати далі »
Просмотров: 574 | Дата: 12.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0