Головна » 2010 » Лютий » 17
Протягом минулої доби спостерігалися опади переважно у вигляді невеликого (місцями мокрого) снігу ( Автономна Республіка Крим, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Чернівецька області, м. Київ) та дощу ( Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Херсонська області), утворення місцями ожеледиці (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Рівненська, Сумська, Херсонська області, м. Київ).
Температура повітря вночі від 15 градусів тепла ( м. Севастополь) до 7 градусів морозу ( Вінницька Волинська, Луганська, РІвненська та Хмельницька області).
Обмежувався рух автомобільного транспорту на території наступних областей:

Харківська область:
обмежено рух по автомобільній дорозі Р-51 Харків-Красноград-Перещепіно в бік м. Харкова з відводом транспорту на М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта.

Дніпропетровська область:
обмежено рух по автомобільним дорогам:
- Си ... Читати далі »
Просмотров: 666 | Дата: 17.02.2010 | Рейтинг: 5.0/1

10-11 лютого 2010 року у Міністерстві освіти і науки України під головуванням директора департаменту професійно-технічної освіти МОН Десятова Т.М. відбулись засідання робочих груп з розробки державних стандартів професійно-технічної освіти, заснованих на компетенціях, для професій будівельної та агропромислової галузей. У засіданнях взяли участь фахівці департаменту професійно-технічної освіти, керівники професійно-технічних навчальних закладів за галузевим спрямуванням, методисти навчально-методичних центрів ПТО, представники відділення змісту ПТО Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, науково-методичного центру Мінагрополітики.

Учасникам засідань були представлені матеріали розробок стандарту нового типу за професіями для сфери послуг. Визначені етапи розробки державного стандарту, заснованого на компетенціях. З практичним досвідом роботи виступила Рубцова В.К., старший майстер Вищого комерційного училища Київського національного торгівельно-економічного університ ... Читати далі »
Просмотров: 1235 | Дата: 17.02.2010 | Рейтинг: 5.0/1

Учасники корпорації "Тваринпром” провели сьогодні семінар та збори учасників корпорації з питань підведення підсумків роботи у 2009 році та обговорення поточних завдань з нарощування обсягів виробництва свинини у 2010 році.

В роботі засідання взяли участь заступник міністра аграрної політики Анатолій Мирошніков, керівники підприємств корпорації "Тваринпром”, фахівці Мінагрополітики, НААНУ, представники наукових, галузевих та громадських організацій, засобів масової інформації.

Учасники зборів заслухали інформацію щодо підсумків роботи корпорації у 2009 році, обговорили питання державної підтримки тваринництва у 2010 році та сучасну епізоотичну ситуацію у свинарстві.

Наукова програма семінару була присвячена розгляду сучасних наукових досягнень в селекції свиней.

Учасники корпорації "Тваринпром” вирішили організаційні питання, зокрема, щодо прийняття та виключення членів корпорації.

Завершилися збори врученням атестатів суб’єктам племінної справи у тв ... Читати далі »
Просмотров: 841 | Дата: 17.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Сьогодні в Мінагрополітики відбулась нарада з начальниками та завідуючими спеціалізованих лабораторій державних інспекцій захисту рослин АР Крим і областей щодо підведення підсумків роботи Головдержзахисту у 2009 році та визначення завдань на 2010 рік.

У роботі наради взяв участь заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник.

Учасники засідання обговорили результати річної роботи державних інспекцій захисту рослин, розглянули пріоритетні напрямки діяльності у 2010 році, обмінялись досвідом роботи.

На порядку денному були питання щодо ролі державних інспекцій захисту рослин в сучасних умовах господарювання, фітосанітарного моніторингу і прогнозування поширення шкідливих організмів як визначального напрямку галузі, інспекторської роботи у сфері захисту рослин тощо.

У засіданні взяли участь спеціалісти Мінагрополітики та Головдержзахисту, начальники державних інспекцій захисту рослин АР Крим і областей, завідуючі спеціалізованих лабораторій, представники ... Читати далі »
Просмотров: 660 | Дата: 17.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Сьогодні на базі Української державної помологічно-ампелографічної інспекції відбулась нарада з питань підведення підсумків роботи інспекції за 2009 рік та визначення завдань на 2010 рік.

Відкрив нараду заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник.

Учасники наради заслухали звіт про підсумки роботи Української державної помологічно-ампелографічної інспекції за 2009 рік, обговорили питання проектування, створення та зрошення багаторічних культур, визначили основні перспективи галузі розсадництва та шляхи підвищення ефективності роботи у 2010 році.

У роботі наради взяли участь фахівці Мінагрополітики, Української державної помологічно-ампелографічної інспекції, керівники регіональних підрозділів, представники наукових установ, комерційних структур та громадських організацій.

Прес-служба МінАП
Просмотров: 685 | Дата: 17.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0

15-16 лютого в «Українському Домі» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) проходить ХХ-й ювілейний звітно-виборчий з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

У роботі ювілейного форуму, який присвячений 20-річчю фермерського руху України, беруть участь перший заступник міністра аграрної політики Юрій Лузан, заступники міністра Олександр Шевченко та Роман Шмідт.

В рамках святкової частини заходу з доповіддю "Двадцять років фермерському руху України” виступив президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич, учасників привітали засновники асоціації, делегати та гості з’їзду.

Кращі фермери, лідери руху та засновники асоціації отримали державні нагороди, нагороди АФЗУ, цінні подарунки, після чого відбувся святковий концерт.

В урочистих заходах взяли участь народні депутати України, представники Секретаріату Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, обласних та районних державних адміністрацій, фермерських го ... Читати далі »
Просмотров: 751 | Дата: 17.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0