Головна » 2010 » Лютий » 25
23 лютого відбулось розширене засідання правління та ради директорів Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції "Укрконсервмолоко" за підсумками діяльності асоціації в 2009 році.

Відкрив засідання заступник директора Департаменту харчової промисловості Мінагрополітики Олександр Сандул.

З доповіддю про роботу асоціації в 2009 році та основні завдання на 2010 рік виступила генеральний директор асоціації Тамара Нагайцева.

Учасники наради заслухали звіт про роботу окремих підприємств і наукових установ, що входять до складу асоціації; обговорили проект Державної цільової соціальної програми розвитку виробництва продуктів дитячого харчування на 2010 - 2014 роки.

Учасники засідання також схвалили Перспективний план першочергових заходів діяльності Національної асоціації "Укрконсервмолоко" на 2010 рік.

В роботі розширеного засідання правління та ради директорів взяли участь керівники та спеціалісти підприє ... Читати далі »
Просмотров: 778 | Дата: 25.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0

24 лютого о 9-30 в Конгрес-холі виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, в. Салютна, 2Б, павільйон 1) розпочне свою роботу ІІІ Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Молочний бізнес – 2010».

Участь у конференції, яка проходитиме в рамках міжнародного форуму «ПРОД ЕКСПО Україна – 2010», візьмуть директор Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією Дмитро Микитюк, фахівці Мінагрополітики, керівники молокопереробних підприємств, представники об’єднання "Спілка молочних підприємств України”, профільних громадських організацій України, Росії та Білорусії, закордонні експерти, вітчизняні та зарубіжні вчені, спеціалісти молочної галузі.

Програмою форуму передбачено розгляд цілого спектру питань – від сучасного стану української та світової молочної індустрії, нормативно-технічного забезпечення молочної промисловості України до обговорення технологій, стратегій, кон’юнктури ринків молокопродуктів в умовах економічної та сировинної кри ... Читати далі »
Просмотров: 706 | Дата: 25.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Кабінет Міністрів розпорядженням № 121-р від 03.02.10 схвалив Концепцію Державної цільової програми сталого розвитку сільських територій на період до 2020 року.

Програмою передбачені шляхи і способи розв’язання проблем сільських територій. Так, зокрема, планується створення сприятливих умов для проживання населення на сільських територіях шляхом впровадження соціальних стандартів і нормативів відповідно до європейських, розвиток об’єктів соціальної інфраструктури, сприяння створенню комунальних підприємств для побутового обслуговування сільського населення та благоустрою сільських населених пунктів, підвищення якості освітніх послуг, розвиток сільського аграрного туризму, народних промислів, підприємництва, розвиток органічного сільськогосподарського виробництва, організація оптово-роздрібних ринків агропродукції тощо.

Згідно розпорядження Уряду Мінагрополітики разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади у тримісячний строк має розробити і пода ... Читати далі »
Просмотров: 696 | Дата: 25.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0