Головна » 2010 » Березень » 04
Сьогодні в Міністерстві аграрної політики пройшла виробнича нарада Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Учасники засідання детально проаналізували підсумки роботи Укрдержфонду та його регіональних відділень у 2009 році, заслухали звіт про результати ревізії фінансово-господарської діяльності і обговорили перспективи фінансування фонду у 2010 році.

Жвавий інтерес викликали питання стану претензійно-позитивної роботи в Укрдержфонді та повернення до спеціального фонду держбюджету коштів поворотної фінансової підтримки, наданої фермерським господарствам в минулі роки; недоліків у прийнятті та оформленні документів при наданні підтримки фермерським господарствам і пропозицій щодо їх усунення в межах чинного законодавства.

Представники регіональних відділень фонду доповіли про використання бюджетних коштів для надання фінансової підтримки фермерам у різних областях України.

У нараді взяли участь представники Мінагрополітики, фахівці Укр ... Читати далі »
Просмотров: 769 | Дата: 04.03.2010 | Рейтинг: 0.0/0

4 березня у м. Черкаси відбудеться нарада з інспекторами державних насіннєвих інспекцій Української державної насіннєвої інспекції.

У засіданні візьме участь заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник.

На порядку денному – питання реалізації завдань державного насіннєвого контролю у відповідності з вимогами схем сортової сертифікації Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), зокрема проведення інспектування сортових посівів, грунтового та лабораторного сортового контролю, оформлення насіннєвої документації відповідно до вимог ОЕСР та інші.

У нараді візьмуть участь спеціалісти Мінагрополітики, Черкаської ОДА, НААНУ, Укрдержнасінінспекції, інспектори з насінництва обласних та районних державних насіннєвих інспекцій, представники громадських організацій.

Прес-служба МінАП
Просмотров: 654 | Дата: 04.03.2010 | Рейтинг: 0.0/0

2 березня керівники виробничих об’єднань по птахівництву, племінних птахо господарств та інкубаторно-птахівничих підприємств (ІПП) провели нараду, на якій підвели підсумки роботи Асоціації птахівничих підприємств «Птахопром України» у 2009 році та визначили завдання на 2010 рік.

У нараді взяли участь представники Мінагрополітики, Державного комітету ветеринарної медицини, Асоціації птахівничих підприємств «Птахопром України», Інституту птахівництва НААНУ, керівники виробничих об’єднань по птахівництву, племінних птахо господарств та інкубаторно-птахівничих підприємств.

Учасники засідання заслухали звіт про підсумки роботи асоціації у 2009 році, обговорили епізоотичну ситуацію в Україні та ситуацію з комплектуванням та утриманням племінної птиці в племптахозаводах і репродукторах, визначили шляхи вирішення проблем виробництва товарної продукції птахівництва та завдання, що стоять перед галуззю у 2010 році.

Прес-служба МінАП
Просмотров: 611 | Дата: 04.03.2010 | Рейтинг: 0.0/0

3 березня о 9-00 у Президент Готелі (м. Київ, вул. Госпітальна, 12) розпочне роботу міжнародна конференція "Розвиток громадянського суспільства на селі та в аграрному секторі України. Досвід Європейського Союзу”.

У роботі конференції візьме участь заступник міністра аграрної політики Роман Шмідт.

Учасники форуму обговорять питання інституційного та правового розвитку недержавних організацій в аграрному секторі, ознайомляться з досвідом країн-членів ЄС у сфері інституційного розвитку сільськогосподарського та громадянського суспільства, розглянуть інституційні та правові проекти моделі роботи недержавних організацій України на основі досвіду країн-членів ЄС.

Своїми думками в рамках роботи форуму обміняються представники органів державної влади, Представництва Європейської Комісії в Україні, Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, COPA-COGECA, інститутів громадянського суспільства різних країн, науковці ... Читати далі »
Просмотров: 573 | Дата: 04.03.2010 | Рейтинг: 0.0/0