Головна » 2010 » Квітень » 08
Останнім часом працівникам Державтоінспекції довелося неодноразово застосовувати табельну зброю для припинення грубих правопорушень, затримання зловмисників, а також захисту свого життя та здоров'я. У подібних випадках правопорушники, які, як правило, перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, поводяться надзвичайно зухвало й не лише погрожують працівникам міліції, але й відкрито посягають на їх життя.
Так, 28 березня поточного року, о 23 годин 40 хвилин у місті Біла Церва, що на Київщині, взводу дорожньо-патрульної служби довелося застосувати табельну вогнепальну зброю, щоб захистити своє життя. Під час нічного патрулювання на вимогу працівника Державтоінспекції зупинитися, водій автомобіля "Тойота-Ленд-Крузер” продовжував рух. Зупинився він лише після переслідування міліціонерами. Як з'ясувалося, за кермом знаходився 22-річний водій в нетверезому стані. Документів на автомобіль він не мав. Натомість через деякий час на місце прибув власник "Тойоти” - місцевий п ... Читати далі »
Просмотров: 559 | Дата: 08.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

07.04.2010 18:40

6 квітня 2010 року у Міністерстві аграрної політики України відбулись переговори Міністра аграрної політики України Присяжнюка М.В. з Послом Республіки Корея в Україні паном Пак Ро Бьоком.

Метою зустрічі було обговорення плану пілотного проекту щодо створення в передмісті Києва дистриб’юторського центру сільськогосподарської продукції. Також сторони обговорили питання встановлення квот на працевлаштування в сільськогосподарській галузі етнічних корейців, які проживають на території України.

Корейська сторона повідомила про наміри реалізувати проект щодо створення в передмісті Києва дистриб’юторського центру сільськогосподарської продукції (попередня вартість проекту 1 млн дол. США). 19-23 квітня планується візит в Україну корейської делегації, представники якої бажають обговорити дане питання з українськими експертами.

Сторони обговорили можливість створення в місцях поселення етнічних корейців спільних українсько-корейських підприємств різ ... Читати далі »
Просмотров: 565 | Дата: 08.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

06.04.2010 19:06

Саме такий девіз зустрічі керівництва Мінагрополітики та Національної академії педагогічних наук.

Зустріч відбудеться 8 квітня 2010 р. о 10.00 у Науково-методичному центрі аграрної освіти у смт Немішаєве.

Кадровий потенціал є важливим стратегічним фактором, що сприяє успіху виробничої діяльності будь-якої галузі, підприємства. Стан та основні напрями кадрового забезпечення сьогодні є одним з пріоритетних напрямів роботи Міністерства аграрної політики України.

Тож мета зустрічі - заключення Меморандуму по співпраці у галузі освітньо-наукової діяльності між та Міністерством аграрної політики України і розгляду нових концептуальних підходів щодо підготовки кадрів для АПК України.У заході візьмуть участь заступник Міністра аграрної політики України – Сергій Мельник, Президент Національної академії педагогічних наук України – Василь Кремінь, академік-секретар відділення педагогіки і психології професійно-технічної освіти НАПН Укр ... Читати далі »
Просмотров: 608 | Дата: 08.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0