Головна » 2010 » Квітень » 10
До Євро-2012 працівники ДАІ повинні докласти зусиль, аби покращити ситуацію із безпекою дорожнього руху в Україні. Відповідні поради українським "даішникам” даватимуть колеги із Франції у межах реалізації проекту європейської спільноти з покращення безпеки дорожнього руху.
Вчора у Львівському обласному управлінні ДАІ відбулася зустріч особового складу управління зі спеціалістом з реалізації програм безпеки дорожнього руху у Франції Філіпом Пере. У своїй доповіді Філіп Пере зазначив, що досягнути позитивних показників безпеки дорожнього руху можна тільки завдяки комплексу дій державних структур, а також через співпрацю із громадськістю.
"Франції свого часу довелося докладати усіх зусиль, аби покращити ситуацію із аварійністю на дорогах країни. Результати, які доводилося досягати впродовж 20 років, є вражаючими. До прикладу, ще у 1972 році кількість загиблих на дорогах Франції становила 16,5 тисяч осіб, тоді як у 2009 році ця кількість досягнула показника 4,2 тисячі загиблих у ... Читати далі »
Просмотров: 581 | Дата: 10.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

09.04.2010 17:09

9 квітня 2010 року у Міністерстві аграрної політики відбулося засідання «круглого столу» щодо проблеми якості зерна.

«Як підвищити якість українського зерна» - головне питання, відповідь на яке шукали учасники «кругло столу».

Відкриваючи, засідання, заступник Міністра Сергій Мельник відзначив:

«Україна на сьогоднішній день є одним з потужних гравцем на світових ринках зерна. Більше того, держава у цьому напрямі має великі перспективи, оскільки нині ще не всі можливості вичерпано. Ми спроможні вдвічі збільшити врожаї та на порядок підвищити якість зерна. Але для цього потрібно консолідовані зусилля аграрного бізнесу та влади, потрібні реформи, які виведуть українське агро виробництво на якісно новий рівень».

Участь у засіданні взяли керівництво та відповідальні працівники Мінагрополітики, Головодежзахисту, Держконтрольсільгоспроду, Укрголовдержкарантину, Аграрного союзу України, Асоціації фермерів та приватних землевласників України, ... Читати далі »
Просмотров: 489 | Дата: 10.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

09.04.2010 15:05

(Про стан весняної посівної-2010)

9 квітня у Міністерстві аграрної політики відбулася селекторна нарада з питань проведення комплексу весняно–польових робіт у 2010 році та пріоритетів діяльності Мінагрополітики під головування профільного Віце-прем’єр-міністра України Віктора Слаути.

Відкриваючи нараду, Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк зазначив: «Президентом України та Урядом аграрний сектор визначений пріоритетним та стратегічно важливим. Тому не випадково з перших днів роботи нового Уряду головна увага приділяється вирішенню проблем села!».

Микола Присяжнюк поінформував, що за попередніми даними вся посівна площа під урожай 2010 року становитиме 26,9 млн. га, що перевищує минулорічні показники. Із 8,6 млн. га озимих на зерно в доброму та задовільному стані перебуває 85% посівів, решта 15% оцінюються як слабкі і зріджені, в тому числі загинуло біля 3%. Зі слів Міністра, за попередніми розрахунками підлягатиме до пересіву до 1 мл ... Читати далі »
Просмотров: 5369 | Дата: 10.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0