Головна » 2010 » Квітень » 14
14.04.2010 15:36

Сьогодні Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь у загальних зборах Національної академії аграрних наук України.

Міністр звернувся до наукової аграрної еліти з наступними словами:

- Шановна наукова громадо! Шановні присутні!

Як Міністр аграрної політики я буду говорити про зміни, які вже розпочалися у аграрному секторі країни - про курс системних аграрних реформ. Ці аграрні реформи вписані у комплексну програму реформування всієї економіки держави, яку спільними зусиллями Президента та Уряду буде реалізовано в Україні.

Але я наголошу: не слід одразу ж навішувати на ці починання ярлик «жорсткого реформізму», ворожо відторгати будь-які зміни й поводитись як боярщина часів Петра Першого. Радикалізму не буде - це системні, поетапні, конструктивні реформи, з урахуванням попередніх надбань та помилок.

Мінагрополітики вже напрацьовані основні пріоритети реформування у агросекторі. Я про них неодноразово говорив ... Читати далі »
Просмотров: 592 | Дата: 14.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

13.04.2010 18:49

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк провів переговори з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Валентином Величко.

Сторони обговорили сучасний стан співробітництва між країнами в аграрній сфері, можливі шляхи розширення та поглиблення двостороннього співробітництва в галузі тваринництва, рослинництва, харчовій промисловості та у сфері сільськогосподарського машинобудування.

Микола Присяжнюк висловив стурбованість значним збільшенням поставок білоруської тваринницької продукції та цукру на український ринок, що аж ніяк не додає позитиву розвитку аграрного сектору України.

У 2009 році імпорт в Україну білоруської тваринницької продукції склав 69,77 млн. дол. США, що майже на 22% більше, ніж у попередньому році. Згідно діючого в нашій країні законодавства дозволяється ввезення в Україну лише м’яса та м’ясосировини із тварин, які вирощені на території країни-експортера. На жаль, більшість проінспектован ... Читати далі »
Просмотров: 620 | Дата: 14.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0