Головна » 2010 » Квітень » 16
16.04.2010 12:48

Сьогодні у Верховній Раді України пройшла Година запитань до Уряду ("Дні Уряду") про підготовку та хід проведення весняно-польових робіт. Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк коротко проінформував народних депутатів про ситуацію з весняною посівною: «Сьогодні одне з головних питань на порядку денному країни – весняна посівна. Я з повною відповідальністю запевняю: не дивлячись на існуючі проблеми, жодних зривів у її проведенні не буде!

Весняно-польові роботи йдуть по плану й будуть завершені вчасно. Навіть попри те, що в нас була довга зима, а також те, що розпочалася посівна без держбюджету.
Попередньо вся посівна площа під урожай 2010 року становитиме 26,9 млн. гектарів (це перевищує минулорічні показники). З 8,2 млн. га озимих на зерно в доброму та задовільному стані перебуває 87% посівів, решта 13% оцінюються як слабкі і зріджені, в тому числі загинуло близько 5%.
Підлягатиме до пересіву до 1 млн. гектарів озимих. Посіяно 197 тис ге ... Читати далі »
Просмотров: 572 | Дата: 16.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

16.04.2010 11:35

Сьогодні Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь у Годині запитань до Уряду про підготовку та хід проведення весняно-польових робіт, яка проходила у Верховній Раді України.
Звертаючись до народних депутатів, М. Присяжнюк зазначив: «В нас є чіткий план дій щодо ситуації в АПК в цілому, втілення цих заходів зможе вивести галузь на якісно новий рівень. 
На сьогодні ми маємо такі основні показники:
Ø виробництво валової продукції за січень – березень в усіх категоріях господарств зросло у порівнянні з відповідним періодом 2009 р. на 5,3%;
Ø обсяги виробництва валової продукції зросли у 20 регіонах;
Ø до Зведеного бюджету (станом на 01.03.10) надійшло від підприємств АПК 4,1 млрд грн. На 25% зросли надходження до Пенсійного фонду; 
Ø зовнішньоторговельне сальдо агропродукції позитивне і становить 608,8 млн. дол. США.

Разом з тим у аграрному секторі сьогодні існують проблеми, які були завжди і всім відомі. Це: - скороченн ... Читати далі »

Просмотров: 607 | Дата: 16.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Державтоінспекція МВС України урізноманітнює комплекс заходів для гарантування безпеки учасників дорожнього руху, враховуючи усі негативні фактори, що на нього впливають. Метою проведення чергових профілактичних заходів ДАІ під умовною назвою "Форсаж” є виявлення автомобілів, що переобладнані з метою отримання максимальних динамічних характеристик (форсування двигунів, встановлення двигунів не передбачених конструкцією для даної моделі, встановлення „прямоточних” глушників тощо).
Одночасно працівники Державтоінспекції будуть попереджати проведення на вулицях великих міст так званих гонок, що нерідко призводять до трагічних наслідків. Як приклад, 10 квітня цього року, близько 18-ї години, у місті Києві на проспекті Перемоги після проведення несанкціонованої гонки легкових автомобілів сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна особа загинула та ще восьмеро травмовано. Правилами дорожнього руху такі змагання кваліфікуються як масові порушення ПДР группою водіїв транспор ... Читати далі »
Просмотров: 564 | Дата: 16.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

15.04.2010 17:06

Сьогодні в Міністерстві аграрної політики України відбулось засідання Ради Аграрного союзу України.

У роботі засідання взяв участь в.о. першого заступника міністра аграрної політики Сергій Мельник. Він доповів членам Ради про основні пріоритети розвитку аграрного сектору України у 2010 році та наступних роках.

«Президент і Уряд взяли курс на реформування економіки, - зазначив С. Мельник. - Президентом України В. Януковичем визначено п’ять основних напрямків Програми економічних реформ, зокрема: - забезпечення сталого економічного розвитку, комфортного бізнес-клімату та залучення інвестицій; - забезпечення технологічної модернізації економіки і розвиток інфраструктури; - створення умов для економічного розвитку регіонів (передусім, сільських територій і моно функціональних міст); - формування нової якості міжнародної інтеграції та економічної співпраці; - реформа соціальної сфери.

В Мінагрополітики створено робочу групу з питань розробки та ... Читати далі »
Просмотров: 591 | Дата: 16.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

15.04.2010 13:24

В Міністерстві аграрної політики України фахівці цукрової галузі зібрались на нараду під головуванням Міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка, щоб обговорити ситуацію на ринку цукру.

На порядку денному – багато питань, оскільки, як зазначив М. Присяжнюк, «галузь потребує стратегічних підходів – впровадити більш ґрунтовний аналіз стану внутрішнього ринку, проводити моніторингові та прогностичні дослідження ситуації на світовому ринку цукру, вирішити питання реальної державної підтримки виробників, контрольованого імпорту, зняття митних обмежень на експортні операції та багато інших. Ми маємо зробити все можливе, щоб виробники і переробними цукрової сировини мали всі умови для відновлення галузі і виведення її на перші позиції на світових ринках».

Серед перших завдань на шляху виведення галузі з кризи – удосконалення нормативно-правової бази, зокрема розробка та затвердження Державної програми розвитку буряко-цукрової галузі; доопрацювання та ... Читати далі »
Просмотров: 550 | Дата: 16.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0