Головна » 2010 » Квітень » 22
22 квітня на планеті святкується Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті. Ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар’єрів.

День Землі щорічно відзначається в 147 країнах. У багатьох містах України в рамках фестивалю заплановані як заходи «прямої дії» – очищення акваторій малих рік і водойм, прибирання територій, так і проведення ярмарок екологічних продуктів, виставок плакатів екологічної тематики, екологічних конкурсів із призами й подарунками, а також святкових концертів.

У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті й збереження краси нашого спільного будинку. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя й дружби, вічного братерства й солідарності народів. І в той же час – це заклик до ... Читати далі »
Просмотров: 813 | Дата: 22.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Організатори – ДП «Держзовнішінформ», консалтингова компанія «Аграріка».
Місце проведення: Адмірал Клуб (Ірпінь, вул. Радянська, 116)
З питань участі в конференції звертайтеся за тел.: 044 4868119, 044 3905086
E-mail: client@agroperspectiva.com, ap2010@agroperspectiva.com
http://www.agroperspectiva.com/ru/conf_ap2010/

Серед основних тем, які будуть обговорюватися на конференції: АПК в післякризовий період. Досягнення та невдачі аграрної політики. Еволюція агроринків. Чи є майбутнє в агрохолдингів? Українські агропідприємства на фондових біржах. Товарні ринки: зерно, олійні, молоко, м’ясо. На що зробити ставку поточного року? Агроснаб: чи є порозуміння між виробниками та постачальниками матеріально-технічних ресурсів. Особливості 2010 року.

Організатори пропонують учасникам аграрного ринку оновлену платформу для дискусії про майбутнє АПК та шляхи вирішення різноманітних завдань, які стоять перед аграрним бізнесом.

Довідка: Перший аграрний форум з питань р ... Читати далі »
Просмотров: 585 | Дата: 22.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

19 квітня 2010 року українська делегація Міністерства аграрної політики України на чолі з Міністром Миколою Присяжнюком відвідала Російську Федерацію.
Мета візиту – чергове засідання Підкомісії з питань агропромислового комплексу Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії.
Під час засідання обговорені питання щодо співробітництва між Україною та Російською Федерацією. Зокрема щодо:
- врегулювання питання здійснення взаємних поставок м'ясо-молочної продукції на ринки обох країн;
- співпраці в сфері насінництва;
- співпраці в сфері розвитку зернового ринку;
- співпраці в сфері технічного забезпечення;
- підготовки Меморандуму відносно безпеки продукції рослинного походження, що постачається з України до Російської Федерації;
- співпраці в сфері виставкової діяльності.

За результатами зустрічі підписано протокол засідання Підкомісії з питань агропромислового комплексу Комітету з питань економічного співробітницт ... Читати далі »
Просмотров: 544 | Дата: 22.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0