Головна » 2010 » Квітень » 29
29 квітня 2010 р. , о 9.00 відбудеться Зустріч представників вищої аграрної освіти з головою Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин Калєтніком Григорієм Миколайовичем.

Головна тема обговорення – проблеми кадрового потенціалу АПК 


Метою зустрічі є вирішення проблем забезпечення аграрного сектору економіки країни кваліфікованими кадрами й збалансування попиту і пропозиції робочої сили на ринку праці агропромислового комплексу, розвитку соціального партнерства, залучення роботодавців у процес підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації кадрів, оновлення навчально-матеріальної бази навчальних закладів, а також змісту професійної освіти, удосконалення системи працевлаштування випускників аграрних вищих навчальних закладів.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

Зустріч пройде у Науково-методичному центрі аграрної освіти Міністерства аграрної політики України (смт Немішаєве)

Перевезення за ра ... Читати далі »
Просмотров: 558 | Дата: 29.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Вже довгі роки День Перемоги - свято, яке ще довгий час буде нагадувати молодим поколінням про страшні дні війни і героїзм радянських воїнів, відзначають усі без винятку громадяни України та інших країн колишнього СРСР.

В цьому році для відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років на державному рівні запланована низка як загальнонаціональних, так і спільних з Росією та Білорусією заходів.

В Міністерстві аграрної політики України з метою підвищення рівня захисту ветеранів війни, поліпшення їх медичного обслуговування, патріотичного виховання молоді та здійснення організаційних заходів щодо підготовки до святкування Дня Перемоги Міністр Микола Присяжнюк підписав наказ, яким створена робоча група, що координуватиме виконання плану заходів, присвячених Дню Перемоги.

В рамках святкових заходів відбудуться зустрічі ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці з працівниками структ ... Читати далі »
Просмотров: 618 | Дата: 29.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк взяв участь у роботі засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ), що відбулася днями у Києві.

На порядку денному засідання було декілька питань, основні з яких «Про проект Бюджету 2010 року. Очікувана підтримка фермерських, особистих селянських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів» та «Статутна діяльність АФЗУ та обласних організацій АФЗ».

Заслухавши інформацію щодо ситуації в АПК та проекту Бюджету 2010 року, яку надав перший віце-президент АФЗУ Ярослав Кардаш, члени Ради АФЗУ наголосили на необхідності надалі передбачати в Держбюджеті належне фінансування для середніх та дрібних аграрних товаровиробників; виділити кошти для державної фінансової підтримки фермерських, особистих селянських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; зберегти та удосконалити діючі програми в АПК як ефективний шлях виходу економіки із кризи.

Микола Присяжнюк в ціл ... Читати далі »
Просмотров: 526 | Дата: 29.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0