Головна » 2010 » Травень » 13
У 2010 році не передбачено зростання ціни на м’ясо та збільшення обсягу імпорту м’яса в Україну. Про це на брифінгу повідомив Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк.

Міністр відзначив, що за підсумками І кварталу цього року імпортовано м’яса на 40 % менше, ніж у 2009 році. За його словами, така ситуація зумовлена тим, що Державний комітет ветеринарної медицини більш відповідально підійшов до оцінки якості імпортованого м’яса, а також збільшенням обсягів виробництва м’яса птиці і свинини.

«Соціальне забезпечення споживачів ще не на такому рівні, як необхідно, ринок м’яса недостатньо стрімко зростає. Але ми ситуацію контролюємо. І зростання ціни не буде, й зростання імпорту м’яса не передбачається», - наголосив Міністр.

Микола Присяжнюк зазначив, що як для Міністерства, так і для Уряду в цілому, пріоритетом на сьогодні є розвиток та реформування галузі тваринництва, зокрема свинарства та молочного скотарства.

«На сьогодні пріоритетними галузями є росли ... Читати далі »
Просмотров: 509 | Дата: 13.05.2010 | Рейтинг: 0.0/0

11 травня Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь у роботі прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України.

На початку Міністр поінформував щодо поточної ситуації у аграрному секторі України. «Кризовий рік АПК пройшов з меншими збитками, ніж інші галузі, тим самим довівши свою пріоритетність для всієї економіки країни», - зауважив він. Зокрема Микола Присяжнюк повідомив, що весняно-польові роботи майже закінчені, відбуваються без жодних зривів. Цього року Кабінет Міністрів віднайшов потенціал для належного ресурсного забезпечення посівної. За словами Міністра, згідно з прогнозами вся посівна площа під урожай 2010 року становитиме 26,8 млн. га, в тому числі зернових культур – 15,6 млн. га. «Наше завдання - зробити так, щоб і посівна, і жнива були не подвигом, а плановою, поточною роботою», - відзначив Микола Присяжнюк.

Також він зупинився на фінансовому забезпеченні аграрного сектору, виходячи з ухваленого Держбюджету на поточний рік. Так, на потр ... Читати далі »
Просмотров: 518 | Дата: 13.05.2010 | Рейтинг: 0.0/0