Головна » 2010 » Травень » 20
Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк представив сьогодні колективу Державного комітету ветеринарної медицини нового керівника Івана Бісюка, призначеного розпорядженням КМУ №1039 від 17 травня. Перед цим міністр наголосив, що перед Держкомветмедицини сьогодні стоять важливі завдання, особливо у світлі зобов’язань, взятих Україною під час вступу до СОТ. «Захист внутрішнього ринку, вирішення ситуації з імпортом низькоякісної продукції, припинення контрабанди м’ясної продукції – ось першочергові завдання Комітету, який має перетворитись на потужний авторитетний контролюючий орган, що стоїть на захисті нашого вітчизняного продукту. Саме на виконання цих завдань має спрямувати свої зусилля нове керівництво та нова команда Держкомветмедицини», - відзначив Микола Присяжнюк. При цьому він висловив щиру подяку Володимиру Горжеєву, який виконував обов’язки голови Комітету до призначення нового керівництва. «Весь цей тривалий час Держкомветмедицини працював злагоджено і без збоїв. То ... Читати далі »
Просмотров: 546 | Дата: 20.05.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Минулого тижня європейські ЗМІ поширили інформацію про виявлення в торговельних мережах Німеччини курячих яєць із вмістом діоксану. Далі пролунали звинувачення на адресу України у поставках до Німеччини ураженої цією речовиною кукурудзи, що врешті-решт призвело до так званого «діоксинового скандалу».

В інформації щодо виявлення діоксину в кормах для курей, яка надійшла за системою швидкого повідомлення Європейської Комісії, зазначалось, що Україна є одним із постачальників фуражного зерна (кукурудзи) до Нідерландів, відповідно є імовірність використання його для годівлі птиці. Також повідомлялось, що за результатами розслідування, проведеного держаними органами Нідерландів, джерелом забруднення діоксином кормів є кукурудза фуражна, яка постачалася українським експортером - науково-виробничим приватним підприємством «ДНЕПР-2» (м. Херсон), а імпортерами зазначеної продукції були дві компанії з Нідерландів - Meunerie Liegeois B.V та Doens Food Ingredients B.V.

Міністр аграр ... Читати далі »
Просмотров: 569 | Дата: 20.05.2010 | Рейтинг: 0.0/0