Головна » 2010 » Червень » 23
Принципова позиція керівництва МВС України полягає в тому, щоб очистити органи внутрішніх справ від працівників, які порушують закон і своїми діями компрометують звання працівника міліції. Відповідн до цього, керівництвом Департаменту ДАІ МВС України посилено боротьбу з хабарництвом. Адже важливо не замовчувати цю проблему, а докладати максимум зусиль для викорінення цього негативного явища.
Департаментом разом з іншими підрозділами МВС України здійснюються відповідні оперативно-профілактичні заходи. Так спільними зусиллями Державтоінспекції, МВС, та прокуратури нещодавно викрито посадовців регіональних підрозділів ДАІ на Сумщині та у Львові. А на початку червня у Миколаєві усунений від виконання службових обов'язків майор міліції, співробітник ДПС, який, використовуючи своє службове становище, небезкорисливо приховув грубі порушення водіями Правил дорожнього руху. На Харківщині заарештовано також майора міліції, інспектора адміністративної практики. Він одержав хабар в декілька ти ... Читати далі »
Просмотров: 614 | Дата: 23.06.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Верховною Радою України прийнято у першому читанні Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплат страхового відшкодування”, ініційований народними депутатами України Прокопчуком Ю.В., Швецем В.Д., Шемчуком В.В., Савченком І.В. та Піскуном С.М.
Законопроект розроблено з метою розмежування повноважень з оформлення матеріалів дорожньо-транспортних пригод між органами внутрішніх справ та страховиками. Для цього пропонується внести зміни до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” та Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині передачі страховикам повноважень оформлення матеріалів щодо дорожньо-транспортних пригод, в яких пошкоджено застраховані транспортні засоби, а також немає загиблих та травмованих. Одночасно скасовується адміністративна відповідальність за дорожньо-транспортні пригоди, у яких пошкоджено тільки застрахова ... Читати далі »
Просмотров: 518 | Дата: 23.06.2010 | Рейтинг: 0.0/0


Шановні працівники Міністерства аграрної політики України!
Державні службовці України!


Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Це нелегка робота - служити людям, країні, бути відданим українському народові.

Без сумніву, саме на вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави.

Саме високопрофесійна державна служба здатна забезпечити розумно організоване, демократичне, правове, результативне державне управління.

Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у країні, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.

Переконаний, що досягти успіху на шляху державотворення ми можемо лише об’єднавши зусилля в єдиному прагнен ... Читати далі »
Просмотров: 500 | Дата: 23.06.2010 | Рейтинг: 0.0/0