Головна » 2010 » Липень » 30
Фахівці Міністерства аграрної політики України підготували та провели нараду-семінар "Підсумки роботи обласних служб радіаційного контролю Мінагрополітики України у І півріччі 2010 року. Проблеми і перспективи".

Учасники засідання, що проходило на базі Чернігівського проектно-технологічного центру охорони родючості ґрунтів і якості продукції «Облдержродючість», підвели підсумки роботи з мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи в агропромисловому комплексі у І півріччі 2010 року, визначили основні проблеми і перспективні напрямки впровадження у 2010 році комплексу заходів, спрямованих на виробництво радіологічно безпечної сільськогосподарської продукції на забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи землях та організацію контролю за вмістом радіонуклідів в сільськогосподарській продукції.

Спеціалісти в галузі радіології особливо наголошували на важливій ролі служб радіологічного контролю як осередків інформаційно-дорадчої роботи серед населення та виробників сіл ... Читати далі »
Просмотров: 646 | Дата: 30.07.2010 | Рейтинг: 0.0/0

З метою перевірки перебігу жнив та оцінки перспектив урожаю-2010 Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк цього тижня здійснює низку робочих поїздок центральними регіонами.

Вчора він об’їхав Черкащину, сьогодні перебуває на Житомирщині, попереду – Полтавщина та Вінниччина.

У Черкаській області Міністр ознайомився з діяльністю низки сільськогосподарських підприємств Золотоніського району. Так, з ситуацією щодо прийому та переробки ранніх зернових врожаю-2010 Микола Присяжнюк ознайомився на ДП «Златодар» та "Агрофірмі Маяк", а підприємство «Золотоніський бекон» презентувало власне виробництво свинини за датськими технологіями.

Микола Присяжнюк відзначив: «Метою поїздок по областям є, так би мовити, інспекція того, що ми маємо. Огляд наявних потужностей – це важливо, аби зрозуміти, що і як відбувається, аби знайти спільну мову з керівниками областей, господарств, почути їхні думки, виробити спільні рішення. Не можна, приміром, повторювати негативний досвід м ... Читати далі »
Просмотров: 544 | Дата: 30.07.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Президент України Віктор Янукович провів зустріч з Міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком, під час якої заслухав доповідь міністра про ситуацію в аграрно-промисловому комплексі, зокрема про хід збирання врожаю.

Враховуючи ситуацію на світовому ринку зерна, Глава держави звернув увагу на необхідність формування продовольчого резерву, а також регіональних резервів для забезпечення продовольчої безпеки країни. Президент доручив закупити до Аграрного фонду щонайменше 4 – 4,5 мільйона тонн зернових.

Віктор Янукович також дав доручення розпочати підготовку до осінньо-польових робіт, в тому числі передбачити механізми здешевлення вартості паливно-мастильних матеріалів, забезпечення селян добривами, засобами захисту рослин та кредитними ресурсами.

Окремо Президент доручив прискорити розробку програми розвитку молочного та м’ясного твариництва.

За даними Миколи Присяжнюка травневий прогноз врожаю зернових на рівні 46 мільйонів тонн був зменшений на 3,5 мільй ... Читати далі »
Просмотров: 501 | Дата: 30.07.2010 | Рейтинг: 0.0/0