Головна » 2010 » Серпень » 05
Сучасний світлофор - пристрій оптичної сигналізації, що відіграє неабияку роль у організації дорожнього руху. За його допомогою здійснюється врегулювання транспортних потоків та забезпечується безпека пішоходів. Відлік часу тривалості роботи зеленого і червоного сигналу світлофора дозволяє водіям авто та пішоходам правильно оцінити час початку руху і уникнути неприємних інцидентів. 
Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі Британського Парламенту. Управлявся він вручну, мав два семафорних крила, а у темний час доби підсвічувався газовим ліхтарем. На жаль, на початку 1869 року ліхтар пристрою вибухнув та поранив поліцейського, що керував світлофором. Після цього випадку про світлофор забули майже на 50 років.
У 1910 році був розроблений і запатентований перший автоматичний світлофорний пристрій.
Попередник сучасних пристроїв був встановлений 5 серпня 1914 року в Америці у місті Клівленд. Він мав червоний і зелений с ... Читати далі »
Просмотров: 571 | Дата: 05.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Шановні працівники ветеринарної медицини України!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини України!

В руках українських ветеринарів - складна і відповідальна справа: забезпечити профілактику, діагностику та лікування сільськогосподарських тварин, гарантувати якість і безпеку агропромислової продукції.

Крім того, на ваших плечах лежить важлива місія: не лише захистити тварин від хвороб, але й завадити поширенню небезпечних інфекційних захворювань, запобігти епідемії та пандемії серед людей. Недарма відомий вислів говорить: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство».

Щира подяка всім, хто чесно і віддано працює над виконанням цих важливих завдань!

Впровадження новітніх розробок та досягнень ветеринарної науки, лабораторно-діагностичної роботи, нарощення обсягів випуску вітчизняних засобів захисту тварин є запорукою відродження та стабільного розвитку вітчизняного тваринництва, птахівництва та інших га ... Читати далі »
Просмотров: 1152 | Дата: 05.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0