Головна » 2010 » Серпень » 11
Міністерство аграрної політики України закликає окремі комерційні структури припинити безпідставні звинувачення на адресу відомства та не втягувати ЗМІ у боротьбу за власні бізнес-інтереси.

У гонитві за досягненням вузькокорпоративних бізнес-інтересів та отриманням комерційної вигоди будь-якими методами окремі структури вдаються до «брудних» PR-технологій, намагаючись дискредитувати Мінагрополітики у очах громадськості. Прикро, що знаряддям цього стають українські мас-медіа.

Так, останнім часом у деяких друкованих та Інтернет-виданнях були опубліковані матеріали із звинуваченнями Мінагрополітики у лобіюванні інтересів окремих комерційних фірм. Зокрема, йшлося про те, що міністерство нібито діяло в інтересах ТОВ «Київголографія» при визначенні розробника голографічного захисного елементу (ГЗЕ) для бланків суворої звітності, які в подальшому будуть використовувати підприємства галузі. Ці звинувачення є абсолютно безпідставними, а подана у публікаціях інформація не відповід ... Читати далі »
Просмотров: 548 | Дата: 11.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0