Головна » 2010 » Вересень » 22
За останні 2 роки Інспекцією державного технічного нагляду розроблено та прийнято ряд нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері дотримання законодавства з питань експлуатації машин та нагляду за їх технічним станом, відродження інспекції державного технічного нагляду.

На сьогодні виконується поступовий перехід інспекцій на роботу з уніфікованою автоматизованою електронно-обліковою системою Корпорація 2, створюється єдиний довідник марок машин.

Щиросердечно вітаємо колектив інспекцій Держтехнагляду з нагоди 52-ї річниці. Завдяки професіоналізму та наполегливій праці колективу на високому рівні забезпечується. Найщиріші побажання міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, сил і натхнення, успіхів у професійній діяльності!
Просмотров: 487 | Дата: 22.09.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Протягом серпня повністю погасили борги із заробітної плати наступні державні підприємства, що належать до сфери управління Мінагрополітики : ДП „Сімферопольський виноробний завод”, ДП радгосп-завод ім. 1 Мая Автономної Республіки Крим, Агропромислове-торгове підприємство „Бобовище” Закарпатської області, ДП „Виробничий південний біотехнологічний центр” Херсонської області, ДП „Лужанський експериментальний завод” Чернівецької області. 

Разом з тим, станом на 01.09.2010 року найбільшими боржниками із виплати заробітної плати серед державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики України, є ДП „Лохвицький спиртовий комбінат”, ДП Жовтневий спиртовий завод Полтавської області, ДП „Угерський спиртовий завод” Львівської області, ДП „Ганнопільський спиртовий завод” Хмельницької області.

Управління організаційних структур
і соціально-трудових відносин
Просмотров: 653 | Дата: 22.09.2010 | Рейтинг: 0.0/0

20 вересня почався офіційний візит Міністра аграрної політики М.Присяжнюка до США. В ході візиту заплановані зустрічі М.Присяжнюка із Міністром сільського господарства США Томом Вілсеком, заступником Міністра сільського господарства США Кетлін Мерріґан та іншими високопосадовцями. 

Програмою перебування Міністра також передбачені зустрічі із головою Зернової Ради Томом Дором, Президентом Американо-Української Ділової Ради Морґаном Вільямсом, а також із представником Центру біоенергетики та сталого розвитку.

Прес-служба Мінагрополітики
Просмотров: 558 | Дата: 22.09.2010 | Рейтинг: 0.0/0