Головна » 2010 » Жовтень » 04
29 вересня 2010 р. на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 квітня 1994 р. № 217 та від 25 листопада 2009 р. № 1259” (щодо удосконалення порядку видачі посвідчень тракториста-машиніста).

Зазначену постанову підготовлено на виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України” щодо здійснення державного технічного нагляду”.

Даною постановою забезпечується:

- усуненення розбіжностей між категоріями машин та кваліфікаційними характеристиками, навчальними планами і програмами, відповідно до яких здійснюється підготовка (навчання) трактористів-машиністів;
- приведення категорій машин у відповідність до вимог законодавства щодо нарахування за класність трактористам-машиністам зарплат, пенсій тощо;
- адаптування категорій машин у відповідність до вимог Євро ... Читати далі »
Просмотров: 588 | Дата: 04.10.2010 | Рейтинг: 5.0/1

1 жовтня, в Міністерстві аграрної політики України відбулась прес-конференція Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка.

Як наголосив Міністр, головне завдання Уряду на сьогодні – це забезпечення продовольчої безпеки України. «У державі на сьогоднішній день сформовано продовольчий запас, обсяги виробництва сільгосппродукції для забезпечення внутрішньої продовольчої безпеки є в повному обсязі. У Аграрному фонді на даний час є 1,4 млн. тонн зерна, в регіональних фондах – 1,5 млн. тонн пшениці, близько 600 тис. тонн пшениці знаходяться на складах виробників хліба. Аграрний фонд щомісячно видає у вигляді інтервенцій 43 тис. тонн борошна задля стримування зростання цін», - сказав він.

Міністр поінформував також журналістів про цьогорічне виробництво і споживання основних сільськогосподарських культур: у поточному році Україна зібрала 10,3 млн. тонн продовольчої пшениці при внутрішньому споживанні 5 млн. тонн; ячменю зібрано 8,7 млн. тонн, тоді як для продовольчих ц ... Читати далі »
Просмотров: 586 | Дата: 04.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0